Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje sportive dimërore dhe ujore në shitje

Paisje sportive dimërore dhe ujore në shitje. Shiko shpalljet për paisje dimërore të reja dhe të përdorura dhe gjej ski, rroba skijimi, çizme për skija, atomic, helmet, snowboard, syze skijimi, patinka, çizme për snowboard si dhe paisje ujore si paisje për peshkim, grep për peshqi, çizme peshkimi, kapelë për notim, rroba për zhytje dhe shumë paisje tjera në MerrJep.com.

Dje 22:28 Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Skia

100 EUR Price Reduced

19 Pri 21:24 Sport dimëror/ujor  ·  Gjakovë

Tesha skijimi wedze

70 EUR Price Reduced

19 Pri 07:31 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

Anije

17 Pri 00:32 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

Syza tskijimit

20 EUR

15 Pri 18:34 Sport dimëror/ujor  ·  Prizren

Qizme per skijim Skija

60 EUR

05 Pri 19:43 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Skija Fischer World Cup

105 EUR

25 Mar 11:50 Sport dimëror/ujor  ·  Mitrovicë

Shiten ski-te

20 Mar 17:46 Sport dimëror/ujor  ·  Fushë Kosovë

Ski

90 EUR Price Reduced

20 Mar 11:55 Sport dimëror/ujor  ·  Gjakovë

SKIJA, SNOWBOARDS NGA ZVICRA

19 Mar 21:09 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Fischer RC trend 165 + Ski case + Tie pair

320 EUR

14 Mar 01:41 Sport dimëror/ujor  ·  Prizren

Shes PS4

220 EUR

13 Mar 08:09 Sport dimëror/ujor  ·  Klinë

Snowboard

50 EUR

13 Mar 03:41 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

skijat si të reja

35 EUR Price Reduced

11 Mar 12:03 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

sky

07 Mar 17:44 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

2 palè ELAN RCG skija komplet ,144cm

150 EUR Price Reduced

07 Mar 02:29 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Mbajtes magnetik per skija

10 EUR

02 Mar 01:59 Sport dimëror/ujor  ·  Artanë

gropro 12 black edition

150 EUR

25 Shk 11:33 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Skija Freestyle 1.60cm

130 EUR Price Reduced

25 Shk 10:59 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Shes urgjentisht Skijat

100 EUR Price Reduced

18 Shk 21:18 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Mbajtes magnetik per skija

10 EUR

15 Shk 10:37 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

Syze

45 EUR

12 Shk 17:43 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Pantolla Skijimi ngjyre hiri

29 EUR Price Reduced

12 Shk 17:42 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Pantolla skijimi SPYDER

33 EUR

12 Shk 17:40 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Pantolla Skijimi ngjyre bezh

50 EUR Price Reduced

12 Shk 02:33 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Skija

65 EUR Price Reduced

Online
08 Shk 18:53 Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Shiten paisjet dimerore

100 EUR

05 Shk 22:52 Sport dimëror/ujor  ·  Fushë Kosovë

Qizme skijimi salomon

170 EUR

05 Shk 19:39 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

Skija Komplet

120 EUR

04 Shk 01:21 Sport dimëror/ujor  ·  Gjakovë

shitet biliardo

220 EUR

02 Shk 23:54 Sport dimëror/ujor  ·  Besianë

Shiten Qizmet e Skim Komplet 150€

150 EUR

31 Jan 14:04 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

Shiten Ski

1 EUR

30 Jan 17:35 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

mbajtës magnetik per skija

55 EUR

29 Jan 21:00 Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Dynamic ski

130 EUR

28 Jan 12:22 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Qizme skijimi

40 EUR

27 Jan 12:20 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Skija shiten me marrveshje

15 EUR Price Reduced

27 Jan 09:56 Sport dimëror/ujor  ·  Prishtinë

Skija Faction

26 Jan 18:16 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Skija

65 EUR Price Reduced

Online
26 Jan 18:15 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Skija për fëmij 80 cm

25 EUR

Online
25 Jan 20:31 Sport dimëror/ujor  ·  Besianë

Motorr bore

1 250 EUR Price Reduced

24 Jan 18:01 Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Skija Fischer RC4 Superior

23 Jan 21:54 Sport dimëror/ujor  ·  Pejë

Atomic Redster G9

210 EUR

23 Jan 21:50 Sport dimëror/ujor  ·  Shtime

Skija 100m 110m

20 EUR

23 Jan 16:41 Sport dimëror/ujor  ·  Ferizaj

Biliardo

600 EUR

22 Jan 15:30 Sport dimëror/ujor  ·  Dardanë

Snowboard Ski

1 EUR

22 Jan 15:27 Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Ski

1 EUR

22 Jan 11:58 Sport dimëror/ujor  ·  Dardanë

Professionale

400 EUR

Jeni duke kërkuar për paisje dimërore dhe ujore? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve ujore dhe dimërore të reja dhe të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.


Paisje dimërore të reja dhe të përdorura në shitje


Përzgjedhje e madhe e paisjeve dimërore të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Shiko shpalljet për shitjen dhe blerjen e paisjeve dimërore të reja dhe të përdorura dhe gjej ski, rroba skijimi, çizme për skija, atomic, helmet, snowboard, syze skijimi, patinka, çizme për snowboard dhe shumë paisje tjera dimërore me çmimet më të volitshme në treg.


Paisje ujore të reja dhe të përdorura në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e paisjeve ujore të reja dhe të përdorura nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej paisje ujore të reja dhe të përdorura si paisje për peshkim, grep për peshqi, çizme peshkimi, kapelë për notim, rroba për zhytje dhe shumë paisje tjera ujore në shitje në Kosovë.


Blej paisje sportive dimërore dhe ujore në MerrJep.com


Shpallje për paisje sportive dimërore dhe ujore të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Gjej ofertat më të mira për paisje sportive dimërore si ski, rroba skijimi, çizme për skija, atomic, helmet, snowboard, syze skijimi, patinka, çizme për snowboard dhe paisje ujore si paisje për peshkim, grep për peshqi, çizme peshkimi, kapelë për notim, rroba për zhytje dhe zgjedh ofertën më të mirë për ju për paisje dimërore dhe ujore në mesin e 1.982 shpalljeve për paisje sportive dimërore dhe ujore në MerrJep.com.


Shit paisje sporitve dimërore dhe ujore në MerrJep.com


Nëse keni paisje sportive dimërore dhe ujore të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për paisje sportive dimërore apo ujore dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.982 shpalljeve për paisje sportive dimërore dhe ujore të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione