Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Veshje/Këpucë Të gjitha në Gjakovë

Për femra , 477
Për meshkuj , 450
Unisex , 76

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Veshje/Këpucë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:16 Për femra , Gjakovë

Vello - Fustan Nuserie

300 EUR Price Reduced

Dje 19:30 Për meshkuj , Gjakovë

Patika original

18 EUR

Dje 13:34 Për femra , Gjakovë

Garderobe per femra

1 EUR

29 Maj 14:01 Për femra , Gjakovë

Shitet Dallama

28 Maj 17:31 Për meshkuj , Gjakovë

Patika Nike Original

28 Maj 16:47 Për femra , Gjakovë

Shitet mintoni gjendje shum te mir

120 EUR

28 Maj 06:20 Për femra , Gjakovë

Shiten

5 EUR

27 Maj 19:36 Për femra , Gjakovë

Vello

70 EUR

20 Maj 09:13 Për femra , Gjakovë

shtiklla

10 EUR

19 Maj 00:30 Unisex , Gjakovë

Adidas Terrex

65 EUR

18 Maj 01:52 Unisex , Gjakovë

Nike Air Force 1 '07

85 EUR

01 Maj 10:52 Për meshkuj , Gjakovë

Pantolla - fermerka

50 EUR

26 Pri 17:26 Për meshkuj , Gjakovë

Krampona

50 EUR

19 Pri 20:58 Për meshkuj , Gjakovë

Karpona Nr. 44

50 EUR

16 Pri 14:06 Për meshkuj , Gjakovë

Patika original ����������

20 EUR

15 Pri 21:33 Për meshkuj , Gjakovë

Shiten Karpona 41

25 EUR

15 Pri 21:17 Për meshkuj , Gjakovë

Shiten karpona nr 42.5

40 EUR

15 Pri 10:59 Për meshkuj , Gjakovë

Patika original ����������

22 EUR

12 Pri 20:16 Për meshkuj , Gjakovë

Shiten kepucet

12 Pri 11:28 Për femra , Gjakovë

SHITET DHE PUNOJME ME POROSI

12 Pri 10:43 Për femra , Gjakovë

Shiten fustanat

30 EUR

12 Pri 10:15 Për meshkuj , Gjakovë

Patika original

20 EUR

12 Pri 09:51 Për femra , Gjakovë

SHES DALLAMEN KOMPLET

800 EUR

12 Pri 09:50 Për femra , Gjakovë

VESHJE TRADICIONALE KOMBTARE...

12 Pri 09:50 Për femra , Gjakovë

SHITEN FUSTANA E NUSERISE

03 Pri 21:39 Për femra , Gjakovë

Mitoni kadife

35 EUR Price Reduced

02 Pri 10:41 Për femra , Gjakovë

Fustan

120 EUR Price Reduced

30 Mar 17:38 Për meshkuj , Gjakovë

Nike Mercurial Vapor X 2015

70 EUR Price Reduced

30 Mar 11:21 Për meshkuj , Gjakovë

Timberland

50 EUR

29 Mar 15:46 Për meshkuj , Gjakovë

Nike Mercurial Vapor X 2015

100 EUR

27 Mar 17:20 Për femra , Gjakovë

Fustane

10 EUR

27 Mar 17:11 Për femra , Gjakovë

Fustane

10 EUR

25 Mar 15:56 Për femra , Gjakovë

Patika te reja

30 EUR

21 Mar 16:58 Për femra , Gjakovë

Accessorie Shorte Dallama

19 Mar 23:56 Për femra , Gjakovë

Jelek i arit

180 EUR

19 Mar 18:44 Për femra , Gjakovë

Vello dhe fustana

11 Mar 18:17 Unisex , Gjakovë

Nike Dunk Low Pro Sb

15 EUR

10 Mar 18:03 Për meshkuj , Gjakovë

Air Force 1 07

30 EUR

01 Mar 10:03 Për meshkuj , Gjakovë

Patika original ����������

15 Shk 20:31 Për femra , Gjakovë

shitet fustani

190 EUR

15 Shk 14:36 Unisex , Gjakovë

Find Premium Wholesale Apparel For Your Store Only

10 EUR

13 Shk 23:44 Për femra , Gjakovë

Vello

300 EUR

04 Shk 16:03 Për femra , Gjakovë

Komplete fund dhe bluz

25 EUR

25 Jan 20:50 Për meshkuj , Gjakovë

xhakete ,jakne lekure

17 Jan 02:50 Për femra , Gjakovë

Fustan/vello

16 Jan 00:36 Për meshkuj , Gjakovë

Shitet Kemisha e re

18 EUR

09 Jan 23:46 Për femra , Gjakovë

Vello ne shitje

900 EUR

04 Jan 22:51 Për femra , Gjakovë

Vello

11 Dhj 17:18 Për femra , Gjakovë

Fustan nuserie Vello e bardhe

300 EUR Price Reduced

03 Dhj 06:42 Për femra , Gjakovë

Shitet

120 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione