Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:04 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Lavaman per frizere

300 EUR Price Reduced

Sot 10:33 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Solarium

1 500 EUR Price Reduced

Sot 09:13 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

BOJLER ME PLIN

1 EUR

28 Maj 17:23 Të tjera , Ferizaj

Shitet maqina per prerje te hekurit

2 900 EUR

28 Maj 17:13 Për shitore/butiqe , Ferizaj

SHITEN RAFTA

20 EUR

28 Maj 16:58 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Mikser 20litersh

600 EUR

28 Maj 16:57 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Shiten

1 200 EUR

28 Maj 14:24 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Krevet për Depilim

28 Maj 14:10 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Mjete pune per frizer/frizere

380 EUR

28 Maj 07:57 Makina dhe vegla industriale , Ferizaj

Makinë Kantimi (ABS) IMA

1 EUR

28 Maj 06:52 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Karrika dhe inventari

250 EUR

27 Maj 20:40 Të tjera , Ferizaj

Kreveta nga druri +38345658245

45 EUR

27 Maj 00:16 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Makinë për paketimin e sheqerit

26 Maj 00:10 Makina dhe vegla industriale , Ferizaj

Kompresori KAESER FREEOIL

1 EUR

23 Maj 00:11 Për shitore/butiqe , Ferizaj

shiten 3 frigorifera

22 Maj 11:39 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Kukulla

10 EUR

22 Maj 01:54 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Shitetn kukullat

75 EUR Price Reduced

21 Maj 13:17 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Inventat

16 Maj 01:15 Makina dhe vegla industriale , Ferizaj

Ventillim per mobileri

11 000 EUR

12 Maj 22:20 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

URGJENT - Inventari komplet per restorant

2 600 EUR Price Reduced

11 Maj 22:12 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Shiten Raftat model Italian

11 Maj 01:36 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Shiten kukullat dhe raftat

80 EUR Price Reduced

10 Maj 11:42 Makina dhe vegla industriale , Ferizaj

Shiten 7 makina të qepjës

09 Maj 07:36 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Rafta

08 Maj 02:13 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Rafta

27 Pri 14:43 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Shiten Kukulla per butik

10 EUR

23 Pri 19:03 Për mekanikë dhe lavazh , Ferizaj

Furre per ngjyrosje

15 000 EUR

23 Pri 10:18 Të tjera , Ferizaj

Shitet Komore

2 EUR

19 Pri 19:20 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Xhama levizes

17 Pri 18:45 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Shitet Salloni Komplet

450 EUR

17 Pri 14:27 Të tjera , Ferizaj

Shitet

115 EUR

15 Pri 07:50 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Shank

100 EUR

14 Pri 12:39 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Karrika 5e urgjent

5 EUR

12 Pri 17:41 Për zyrë , Ferizaj

Karrige

35 EUR

12 Pri 16:28 Për mekanikë dhe lavazh , Ferizaj

Autolarje profesionale ne shitje

280 EUR

11 Pri 14:27 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Bilardo 8

11 Pri 14:27 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Pikado Magic Dart 5

1 500 EUR

08 Pri 11:54 Të tjera , Ferizaj

LOHMEYER FKS 355 Sharre

05 Pri 17:51 Për restorane dhe kafene , Ferizaj

Fontan aparat per boronic

1 EUR

02 Pri 17:38 Makina dhe vegla industriale , Ferizaj

CNC Plazma

1 EUR

01 Pri 22:53 Makina dhe vegla industriale , Ferizaj

Maqin e jorganave kauqave

1 000 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione