Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për Makina dhe Inventar të ndryshme


Gjej shpallje për shitjen dhe blerjen e inventarit dhe makinave të reja dhe të përdorura për veprimtari të ndryshme në MerrJep.com. Kërko për motorra elektrik, ventilator, furra për pjekurina të ndryshme, makina për industri të mishit, tavolinë për hekurosje, vitrinë për ngrohjen e brumave me avull, kreva lëvizës dhe makina tjera të reja dhe të përdorura.
Sot 21:44 Të tjera  ·  Ferizaj

Kreveta nga druri +38345658245

45 EUR

Sot 18:46 Të tjera  ·  Prizren

maqina per autolarje

800 EUR Price Reduced

Sot 15:04 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten separejat luksozze

350 EUR

Sot 05:08 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten

100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:58 Të tjera  ·  Prishtinë

shiten raftet

30 EUR

Dje 15:56 Të tjera  ·  Prishtinë

peshore digjitale profesionale

199 EUR

21 Shk 21:38 Të tjera  ·  Besianë

Mjete pune

100 EUR

21 Shk 15:18 Të tjera  ·  Prizren

Aparate per Fishekzjarre

110 EUR

21 Shk 09:52 Të tjera  ·  Pejë

Grill **

21 Shk 09:47 Të tjera  ·  Pejë

Maqina Teshav **

21 Shk 09:42 Të tjera  ·  Pejë

Furra Picav **

21 Shk 09:42 Të tjera  ·  Pejë

MAQIN MISHIT **

21 Shk 09:41 Të tjera  ·  Pejë

MAQIN MISHIT **

21 Shk 09:41 Të tjera  ·  Pejë

SHPRIC PER SUGJUK **

21 Shk 09:36 Të tjera  ·  Pejë

Maqina e kafes **

21 Shk 09:36 Të tjera  ·  Pejë

Mulli **

21 Shk 09:33 Të tjera  ·  Pejë

frigofera **

21 Shk 09:33 Të tjera  ·  Pejë

frigofera **

21 Shk 09:32 Të tjera  ·  Pejë

Arka per Marketa **

21 Shk 09:31 Të tjera  ·  Pejë

vitrina **

21 Shk 09:29 Të tjera  ·  Pejë

Grill Pula **

21 Shk 09:28 Të tjera  ·  Pejë

Kompresore te ftofjes **

21 Shk 09:26 Të tjera  ·  Pejë

Roshtil **

21 Shk 09:24 Të tjera  ·  Pejë

Maqina Teshav **

21 Shk 08:19 Shitore Të tjera  ·  Ferizaj

KAESER AS 31

21 Shk 08:18 Shitore Të tjera  ·  Ferizaj

STRAPEX

20 Shk 23:48 Të tjera  ·  Prishtinë

Dhome gjumi

350 EUR Price Reduced

17 Shk 02:24 Të tjera  ·  Therandë

Koshere dhe rama për bletë

16 Shk 15:19 Të tjera  ·  Prishtinë

Trimer

16 Shk 10:36 Të tjera  ·  Therandë

Koshere dhe rama për bletë

16 Shk 09:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Ulese per veture per femije

55 EUR

15 Shk 10:54 Shitore Të tjera  ·  Ferizaj

Mbeshtjelles per Foli

15 Shk 10:54 Shitore Të tjera  ·  Ferizaj

KAESER SX 6

15 Shk 10:01 Të tjera  ·  Pejë

Kompresor

14 Shk 16:00 Të tjera  ·  Prishtinë

makina per pvc

12 Shk 12:35 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparat per fishekzjarre me 12 koka I RI

220 EUR

12 Shk 11:31 Të tjera  ·  Prizren

furra per pizza 2 she

1 500 EUR

11 Shk 13:05 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparat per shtypjen e butonave

110 EUR Price Reduced

11 Shk 12:58 Të tjera  ·  Prishtinë

Graver Universal Laser 3.50

8 900 EUR

08 Shk 19:34 Të tjera  ·  Mitrovicë

RADIOSTACION


Jeni duke kërkuar për shitjen dhe blerjen e makinave dhe inventarit për veprimtari të ndryshme? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe inventarit të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme në gjithë Kosovën.


Makina dhe inventar të ndryshëm në shitje


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e makinave të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj. Gjej të gjitha llojet e motorra elektrik, ventilator, furra për pjekurina të ndryshme, makina për industri të mishit, tavolinë për hekurosje, vitrinë për ngrohjen e brumave me avull, kreva lëvizës dhe makina tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Shit makina dhe inventar të ndryshme në MerrJep.com


Nëse keni makina apo inventar të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për makinën që dëshironi të shisni. Sigurohuni që të ngarkoni fotografi me kualitet të lartë në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të makinës apo inventarit tek blerësit potencial.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione