Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Qer 21:14 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Prishtinë

Shitet Tekstili

2 550 EUR

Shitësit të Besuar
17 Qer 09:09 Të tjera  ·  Prishtinë

BMK glycidate powder CAS 5449-12-7

100 EUR

13 Qer 22:30 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Vishnje ( Marella )

2 EUR

10 Qer 05:05 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Ark per Monedha Metalike

32 EUR

Shitësit të Besuar
09 Qer 16:26 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

PET ZOOM LOUNGEE

23 EUR

Shitësit të Besuar
09 Qer 16:21 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Pushues per Kembe

40 EUR

Shitësit të Besuar
09 Qer 16:21 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Cold Water Bucket 3.5L

20 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 01:01 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Rrjet Magnetike per Dyer

20 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 01:01 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Qant DELL per Llaptop

5 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
08 Qer 01:00 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

DHURATA SIMBOLIKE ME SIMBOLE

30 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 01:00 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

JOYSTIK PS3 PS4

23 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 01:00 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Mbajtese per Bidona te uji

32 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 00:57 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Tharese Elektrike per Duar

50 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 00:57 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Dyshek me Ajer+ pompa

32 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 00:41 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Ore digjitale me alarm

30 EUR

Shitësit të Besuar
04 Qer 22:50 Të tjera  ·  Prishtinë

Thas

3 EUR Price Reduced

01 Qer 05:23 Të tjera  ·  Prishtinë

Leter per arke fiskale

1 EUR

30 Maj 21:59 Të tjera  ·  Prishtinë

mall

24 Maj 11:46 Të tjera  ·  Prishtinë

MAKINERI PER PUNIMIN E HEKURIT

1 EUR

16 Maj 07:11 Të tjera  ·  Prishtinë

Androida box

15 EUR

15 Maj 11:03 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

llajsne plastikes

80 EUR

Shitësit të Besuar
09 Maj 03:36 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Poker 200pcs SET

40 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 21:57 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Llamp me Lexus Kurani

40 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 21:57 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Mbules Makine

25 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 21:56 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Shah Druni

27 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 21:55 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Mbajtese per Bidon te uji

32 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 21:53 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Kuti per Ankesa letra

32 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 04:18 Të tjera  ·  Prishtinë

Panella

15 EUR

03 Pri 05:28 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Pomp uji per shishe Bidona

14 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
03 Pri 05:28 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Pomp Gjiri Manuale

30 EUR

Shitësit të Besuar
03 Pri 05:27 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

POMP PER VETURA KOMPRESOR

22 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione