Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 17:41 Të tjera , Prizren

kmesa

12 EUR

15 Maj 18:13 Të tjera , Prizren

MIKROSKOP SHKOLLOR

60 EUR

09 Maj 08:01 Veshje dhe Tekstil , Prizren

Tyl

07 Maj 08:35 Veshje dhe Tekstil , Prizren

Papuqe

07 Maj 03:35 Të tjera , Prizren

Kreveta nga druri +38349200094

06 Maj 12:26 Të tjera , Prizren

Tavolin Druri Bamboo

27 EUR

04 Pri 16:44 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Fidane të mjedrrës

1 EUR

29 Mar 17:32 Të tjera , Prizren

Thika boker/columbiana

15 EUR

29 Mar 09:59 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Fidane të mjedrrës

123 EUR

24 Mar 20:30 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Fidane të mjedrrës

123 EUR

15 Mar 19:35 Veshje dhe Tekstil , Prizren

Luhaja ne shitje

55 EUR

20 Shk 11:16 Të tjera , Prizren

Dru

85 EUR

05 Shk 20:37 Të tjera , Prizren

prizern

05 Shk 19:44 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Fidane të mjedrrës

1 EUR

03 Shk 17:13 Prodhime ushqimore , Prizren

Sillazh me shumice

23 Jan 09:42 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Fidane të mjedrrës

1 EUR

22 Jan 15:10 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Fidane të mjedrrës

1 EUR

02 Jan 13:02 Veshje dhe Tekstil , Prizren

Shiten 120 kuklla per Femra

1 EUR

12 Dhj 20:18 Të tjera , Prizren

Dizhalic

360 EUR

07 Dhj 19:26 Të tjera , Prizren

Rrypa trapez

16 Tet 23:33 Të tjera , Prizren

Kaffeautomat

123 EUR

11 Tet 18:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Prizren

Shitet pasuli

11 Tet 00:52 Të tjera , Prizren

Enver

30 Sht 18:35 Të tjera , Prizren

Tavolina Karrika Ne Shitje

30 Sht 18:28 Të tjera , Prizren

Tavolina Karrika NE SHITJE

30 Sht 18:28 Të tjera , Prizren

Shiten Tavolinat , Karrikat

24 Sht 23:50 Të tjera , Prizren

Shitet

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione