Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nokia c - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 45
Nokia , 7
Sony , 4
Huawei , 3
HTC , 2
Lenovo , 2
Acer , 1
Ericsson , 1
LG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nokia c , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nokia c Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Pri 21:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fushë Kosovë

iPhone 11 Pro Max 64GB

320 EUR

17 Pri 20:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung A21s 32/3GB

100 EUR

12 Pri 08:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

iPhone 8 ��100%

110 EUR

04 Pri 08:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Prishtinë

Samsung A04s 64/4Gb i Ri

1 EUR

02 Pri 02:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

SAMSUNG NOTE 10 PLUS ME 256GB 12GB RAM ME GARANCJON

299 EUR

01 Pri 17:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Prishtinë

Samsung S20 Plus 128/12GB Ce ���� Si i Ri

320 EUR

26 Mar 16:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung F13 64GB

24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

09 Mar 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Max

615 EUR

01 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

AKCJON OFERT IPHONE 11 PRO MAX NGA EUROPA

380 EUR Price Reduced

27 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Pejë

Iphone 11 Pro Max 256GB

290 EUR

27 Shk 04:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20  ·  Prishtinë

Samsung A20 32/3GB

75 EUR

24 Shk 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Pejë

Iphone 7+ 32GB si i ri

60 EUR Price Reduced

23 Shk 17:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 13 Ce ����

430 EUR

23 Shk 09:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 12 Pro Max

499 EUR

22 Shk 11:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro Max

280 EUR

22 Shk 08:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11

225 EUR

21 Shk 21:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Prishtinë

iPhone 7 Plus

85 EUR

21 Shk 12:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 15 Pro 256Gb Ce ����

1 050 EUR

21 Shk 12:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Prishtinë

iPhone 12 Ce ����

315 EUR

21 Shk 09:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prishtinë

Samsung J3

50 EUR

20 Shk 23:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prishtinë

iPhone 15 Pro i Ri Ce ����

10 000 EUR

17 Shk 03:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Prishtinë

iPhone 7 Ce ������100%

80 EUR

14 Shk 21:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 12 Pro Max

500 EUR

14 Shk 21:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro 256Gb Ce ����

315 EUR

14 Shk 21:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 12 Pro Si i Ri �� 100%

400 EUR

05 Shk 14:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Dual Sim

735 EUR

01 Shk 06:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prishtinë

iPhone Xs 256GB Ce ���� Si i Ri

225 EUR

31 Jan 21:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung A14 64/4GB i Ri

1 EUR

29 Jan 18:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

OFERT 12 PRO MAX ME 128GIGA

580 EUR

27 Jan 09:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro Ce ����

335 EUR

24 Jan 23:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro Max Si i Ri

400 EUR

23 Jan 12:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X ��100%

175 EUR

23 Jan 11:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Prishtinë

SAMSUNG A32 ME 128GIGA GJENDJE RREGULLT

150 EUR

22 Jan 21:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Ce ����

580 EUR

22 Jan 10:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Max

675 EUR

21 Jan 04:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Prishtinë

iPhone 13 Ce ������99%

575 EUR

21 Jan 00:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Prishtinë

iPhone 7 Plus

95 EUR

20 Jan 19:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X Ce ��100%

180 EUR

15 Jan 05:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Prishtinë

iPhone 8 Plus Ce ����

125 EUR

13 Jan 06:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 12 Pro Max Ce

575 EUR

10 Jan 22:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 14 Pro Max Ce ����

765 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nokia c | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione