Televizor dhe Projektor të ri dhe të përdorur në shitje

Sony , 439
Samsung , 1165
LG , 588
Panasonic , 159
Philips , 484
Toshiba , 87
Hyundai , 7
Beko , 100
Telefunken , 162
Lenovo , 5
Grundig , 349
Samsung , 1

Televizor dhe projektor të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej shpallje për televizor smart nga markat më të njohura si Philips, Samsung, LG, Grunding, Toshiba, Panasonic dhe shumë marka tjera me dimenzione të ndryshme. Blej televizor 4k, televizor 40 inch, 43 inch, 32 inch dhe shumë dimenzione tjera nga komoditeti i shtëpisë suaj me çmimet më të volitshme në treg.


Përdor filtrat për kërkim për të gjetur televizorin që ju kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e 5.063 shpalljeve për televizor në gjithë Kosovën.


Përzgjedhje e madhe e televizorave dhe projektorave të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e televizorave dhe projektorave të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej televizor dhe projektor në MerrJep.com


Eksploro gamën e gjerë të televizorëve dhe projektorëve të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej televizor të dimensioneve të ndryshme duke filluar nga TV 32 inch, TV 40 inch, TV 42 inch, TV 43 inch, TV 55 inch, të markave të ndryshme si Philips, Samsung, LG, Grunding, Toshiba, Panasonic, Sony, Fuego dhe të tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Gjej projektor të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura si HDMI, Samsung, Epson, Augienb, Acer, Sony, Toshiba dhe shumë marka tjera dhe shëndrrojeni shtëpinë tuaj në kinema në të cilën mund t'i shikoni filmat tuaj të preferuar.


Bli televizor dhe projektor në MerrJep.com


Blej televizor dhe projektor të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të televizorave dhe zgjedh modelin ideale për ju në mesin e 5.065 shpalljeve për televizor në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për televizor të markave Philips, Samsung, LG, Grunding, Toshiba, Panasonic dhe shumë marka tjera të televizorëve me dimenzione të ndryshme si TV 32 inch, TV 40 inch, TV 42 inch, TV 43 inch, TV 55 inch etj.


Shit televizor dhe projektor në MerrJep.com


Nëse keni televizor apo projektor të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për televizor apo projektor dhe gjej blerësin potencial në mesin e 5.065 shpalljeve për televizor dhe projektor të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione