Pikap | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:19 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:19 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

Skoda pikap 1.4 Tdi viti 2009 Me Klim Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

Pikap Fiat Dobllo 2008 Rks 1.3 cdti xh perfekte

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

shitet pikap ford connect isapodoganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Opel Combo 1.7 dizel 5ulse me klime

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

Pikap me Frigorifer ndrrim i munshem me vetur+klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Shes pikap kango 1650 euro

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

Shes pikap kango 1650

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:00 ,

Pikap Caddy 2.0Dizel Vp:2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:05 ,

kamjonet t2 1.6dizel shitet ndrrohet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Maj 17:39 ,

Pikap fiat

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 10:47 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 20:08 ,

Opel zafira automatik 2012 * NDRRIM ME VETUR MA TE LIR *

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 17:37 ,

Gjip 4×4

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:38 ,

Gjenerator

2 200 EUR Price Reduced

03 Maj 08:56 ,

PIKAP FIAT DOBLO 2014 129.000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 00:36 ,

cady me ulse 2014 me dogan,homologim

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 23:46 ,

Pikap 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:21 ,

Kallap te Ndryshem

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 21:18 ,

Pjes per Mercedes A170 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 21:17 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 21:16 ,

Skara me plin dhe Rrym INOX

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 21:14 ,

Furra me Avull INOX

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 21:13 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIC S-tronic

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 16:33 ,

����SHES PiKAP i SAPO• DOGANUAR 1.8 TDi RKS ����

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 16:12 ,

Pikap Peugeot bipper

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:36 ,

Pikap

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Pri 14:09 ,

Shitet ose ndrrohet me pikap. Audi 80 benzin 1.8

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:25 ,

Daewoo 1.4b Rks 8muj viti 2001 me klim ndrim ke pikap

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 22:32 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 22:48 ,

Audi a6

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 20:52 ,

Cadyy pikap

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 11:23 ,

OPEL COMBO

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 22:09 ,

Pikap

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 11:12 ,

Caddy 2.0 sdi RKS 9 MUJ pikap

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 12:52 ,

Opel zafira automatik -12 NDRRIM ME VETUR MA TE LIR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione