Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpi ne prishtin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpi ne prishtin,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shpi ne prishtin Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:02 Shtëpi , Mitrovicë

20 Ari Truall nKoshtov + 1 shpi banimi iBri

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 12:28 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia në Prishtinë

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:28 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
29 Mar 20:33 Shtëpi , Gjakovë

Shpi me qera ne gjenje shum te mir

Numri i dhomave: 5
29 Mar 02:09 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA NE SHITJE

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Mar 11:14 Shtëpi , Prishtinë

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
26 Mar 17:44 Shtëpi , Prizren

Shitet..Shtepija ne prizeren me 4 ari..Tok.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Mar 10:14 Shtëpi , Prizren

Shitet Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 14:26 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shpi ne tokbashqe

Numri i dhomave: 6
19 Mar 17:57 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shpi kati i 2t me Qira 180€

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Jan 21:17 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shpia 264 m2 Milloshev

Numri i dhomave: 6
13 Jan 14:02 Shtëpi , Prishtinë

Me qera

23 Dhj 14:47 Shtëpi , Prishtinë

Shpi me Qera

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Nën 19:42 Shtëpi , Kastriot

Kerkoj me ble shpi ne obiliq

21 Nën 02:28 Shtëpi , Prizren

Shitet toka me shpi te vjetër nuk esht per banim meniher

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Nën 12:44 Shtëpi , Viti

shtepia

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Tet 13:18 Shtëpi , Prishtinë

Ipet me qira per afat tshkurt banesa mi gjamin e llapit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Sht 12:57 Shtëpi , Viti

shitet shtepia

66 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
19 Sht 11:24 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia me 264 m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Sht 18:27 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me 264 m^2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Sht 09:10 Shtëpi , Pejë

Shpi

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
11 Sht 01:48 Shtëpi , Prizren

Shitet toka me shpi te vjetër nuk esht per banim meniher

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Sht 17:50 Shtëpi , Prizren

Shpi ne Prizren

Numri i dhomave: 5
21 Gush 00:06 Shtëpi , Drenas

Banes shpi me qera

Numri i dhomave: 6
15 Korr 13:05 Shtëpi , Lipjan

Shitet shtepia me 2 hyrje Lipjan

190 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
18 Qer 15:00 Shtëpi , Pejë

Shpi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
04 Qer 21:34 Shtëpi , Prishtinë

Jepet shpi 2+1 me qera te Gjiri Lalzit, Durres

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
27 Maj 10:08 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Arberi (Dragodan).House for rent

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Maj 17:54 Shtëpi , Gjilan

e shituuur Shitet Shtèpia ne fshatin Bresalc

Numri i dhomave: 5
17 Maj 17:54 Shtëpi , Gjilan

e shituuuuur shitet shtepia ne fshatin Bresalc

Numri i dhomave: 5
08 Maj 10:47 Shtëpi , Pejë

Shpi

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
01 Maj 19:45 Shtëpi , Pejë

Shpi

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
21 Pri 22:40 Shtëpi , Prishtinë

Shpi me qera 3 dhoma gjumi Vranjevc

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
09 Pri 10:23 Shtëpi , Ferizaj

Zhabica

2 EUR

29 Mar 13:34 Shtëpi , Gjilan

shitet nrrohet munsisht ka ferizi petrol me naj shpi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Mar 15:55 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia lagjia “Mullaisuf”

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
17 Mar 15:55 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepija lagjia “Mullaisuf”

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
10 Mar 00:19 Shtëpi , Pejë

Shpi me qera ne qender te pejes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Mar 06:56 Shtëpi , Lipjan

Shes shpijen

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
10 Shk 14:00 Shtëpi , Lipjan

Shpija nshitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
04 Shk 13:58 Shtëpi , Lipjan

Shpija nshitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
27 Jan 14:21 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia e re

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpi ne prishtin | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione