Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motor imt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor imt,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motor imt Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:10 Të tjera , Besianë

Motor imt 558 ne gjendje te rregullt

450 EUR

06 Mar 20:05 Moto-kultivatorë , Kaçanik

Kultivator 507

1 700 EUR

25 Dhj 06:07 Traktorë , Prishtinë

IMT 539

4 400 EUR

25 Dhj 06:07 Traktorë , Prishtinë

IMT 539

4 400 EUR

24 Dhj 19:47 Traktorë , Prishtinë

IMT 539

4 400 EUR

08 Nën 18:04 Traktorë , Gjilan

imt 539 1998 viti RKS 1 viti

3 600 EUR

13 Sht 18:41 Traktorë , Drenas

Imt 539

26 Gush 16:26 Traktorë , Rahovec

Traktor

2 400 EUR

23 Mar 20:01 Traktorë , Ferizaj

IMT 558

10 Shk 22:25 Traktorë , Viti

Traktor Same Saturno 80

6 500 EUR

11 Dhj 22:24 Traktorë , Gjilan

imt 539 1988 viti

2 800 EUR

11 Dhj 16:00 Traktorë , Viti

Traktor • Massey Ferguson 1200

10 000 EUR Price Reduced

05 Dhj 17:38 Traktorë , Gjilan

imt 539

2 900 EUR

14 Nën 17:15 Traktorë , Viti

imt 558 boj ndrrim me prokolic 3-6 ton

24 EUR

17 Sht 08:49 Moto-kultivatorë , Prishtinë

Hauben e imt 509

15 EUR

25 Gush 00:35 Traktorë , Prizren

Shes imt 539

26 Qer 22:14 Traktorë , Skenderaj

Motor IMT 558-560 R60

1 000 EUR

25 Pri 21:00 Traktorë , Prizren

Shes traktor

09 Shk 18:25 Traktorë , Prizren

Shes traktor

20 Pri 20:20 Moto-kultivatorë , Gjilan

507

20 Jan 08:40 Traktorë , Skenderaj

IMT 539

10 Jan 17:21 Traktorë , Vushtrri

ushit imt 533

24 Dhj 15:12 Traktorë , Besianë

IMT 560

1 EUR

30 Gush 20:40 Pjesët rezerve , Prishtinë

Boshpumpa te reja

18 Qer 20:44 Traktorë , Ferizaj

IMT 558

2 500 EUR Price Reduced

15 Maj 18:58 Pjesët rezerve , Gjilan

Motor

700 EUR Price Reduced

06 Maj 09:22 Traktorë , Burim

Imt 549 De Luxe

02 Maj 11:54 Traktorë , Gjilan

Imt 539

3 350 EUR

12 Mar 16:11 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

01 Mar 16:45 Traktorë , Besianë

Motor imt 533

24 Shk 08:15 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

16 Shk 20:44 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

06 Shk 16:18 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

05 Shk 21:33 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

21 Jan 16:42 Traktorë , Klinë

imt 539

11 Jan 16:07 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

01 Jan 13:09 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

150 EUR

23 Dhj 08:30 Traktorë , Besianë

Motor imt 533

28 Tet 19:33 Traktorë , Prizren

Shitet ndrrohet

2 300 EUR

16 Tet 21:25 Traktorë , Besianë

Motor IMT 533

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor imt | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione