Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Transportues 24 ore

3 EUR

Dje 13:32 Pjesët rezerve , Drenas

MB actros1840 kipper

29 Maj 20:30 Makina ndërtimi , Drenas

Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.4.m

29 Maj 19:58 Makina ndërtimi , Drenas

Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m

29 Maj 19:57 Makina ndërtimi , Drenas

Shtylla me Qera.3.60.Dhe.4.m

22 Maj 10:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Takeuchi

19 Maj 12:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Rimorkio

3 700 EUR

04 Maj 05:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Retarder

500 EUR

28 Pri 23:08 Pjesët rezerve , Drenas

26.5R25

24 Pri 13:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Bager 914

07 Pri 18:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Man 19-414

28 Mar 18:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Man 8-100

1 EUR

28 Mar 17:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Rimorkio

3 700 EUR Price Reduced

27 Mar 11:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Man 4 aks

13 Mar 21:09 Makina ndërtimi , Drenas

Lipherr 541

13 Mar 19:39 Pjesët rezerve , Drenas

Guma 315/70 R22

09 Mar 20:19 Pjesët rezerve , Drenas

Shitet Kontinjeri

07 Mar 08:12 Makina ndërtimi , Drenas

Shitet maqina e mallterit PFT G4

3 200 EUR

01 Mar 21:15 Makina udhëtimi , Drenas

Mercedes vito

4 450 EUR

28 Shk 22:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Rimorkio

22 Shk 09:56 Pjesët rezerve , Drenas

shitet Piruna per Pirunjer

22 Shk 09:56 Pirrungritës , Drenas

Mitsubishi

22 Shk 09:55 Pirrungritës , Drenas

BKS VPD-30

22 Shk 09:55 Pjesët rezerve , Drenas

shitet Sistemi i pirunav

21 Shk 11:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Shitet Bageri Liebherr 956

76 000 EUR

20 Shk 13:55 Pirrungritës , Drenas

Mitsubishi

17 Shk 18:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Shitet bageri Liebherr 956

76 000 EUR

14 Shk 16:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Kubota kx101

11 Shk 17:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

shitet scania v8 420

08 Shk 13:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Shes traktorin 539

4 700 EUR

08 Shk 12:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Shes traktorin 539

07 Shk 14:41 Makina ndërtimi , Drenas

Shes rinorkion

07 Shk 13:35 Makina udhëtimi , Drenas

Minibus

04 Shk 19:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Man 8.150

3 500 EUR

02 Shk 22:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

Shitet Jam Shtepiza

28 Jan 15:50 Makina ndërtimi , Drenas

Cerkullari einhell ne shitje 2050wat.

280 EUR

21 Jan 02:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Drenas

PUNOJMË ME BAGERA DHE KAMIJONA

2 EUR

16 Jan 08:04 Makina ndërtimi , Drenas

mercedes-benz Sprinter 211

3 500 EUR

14 Jan 19:56 Makina ndërtimi , Drenas

Sprinter 211 6 ulse

3 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione