Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 16:51 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Rubinet Elektrik

18 EUR

17 Maj 05:22 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shitet kombi Mercedes 308D

1 EUR

27 Pri 23:20 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shiten karrikat per Golf 2

30 EUR

17 Pri 09:45 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Nissan

1 EUR

17 Pri 09:44 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Bandash per Astra J

4 EUR

16 Pri 22:47 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Mrezh ndarese per opel combo

190 EUR

16 Pri 20:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Pjes per opel combo

1 EUR

26 Mar 21:45 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

GLET - NGJYR

1 EUR

06 Mar 22:21 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shes veturen per pjes

28 Shk 23:50 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Mask per Mercedes

1 EUR

20 Shk 21:41 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Opel kombo

2 EUR

24 Jan 09:26 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

passat cc

3 450 EUR

23 Jan 12:57 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

passat cc

3 450 EUR

10 Dhj 22:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Auto pjes Bmw

123 456 EUR

05 Nën 11:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Blejm invertor te demtura per solar

1 EUR

20 Tet 23:37 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

komprosor shitet

50 EUR

16 Tet 23:33 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shiten kepuca

07 Sht 22:28 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Furr montuese per kuzhina

30 EUR

28 Gush 22:38 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shofershajme

16 Gush 15:00 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Ram

250 EUR

03 Korr 10:18 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

aparat

4 000 EUR Price Reduced

30 Qer 00:38 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Pjese wolkswagen caddy polo seat inca

100 EUR

26 Qer 13:09 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

biciklete

50 EUR

11 Qer 23:34 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

shiten maska per ftyr

31 Maj 23:55 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Pjes per scania

3 500 EUR

29 Maj 16:05 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Fellne

180 EUR

07 Maj 21:27 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shes golf 2 i aksidentuar

01 Maj 18:12 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Honda Acord

270 EUR

01 Maj 18:02 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Volvo v70

250 EUR

27 Pri 02:26 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Shes Audi 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione