Piaggo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc)

Piaggio , 29
Aprillia , 1
Peugeot , 1
20 Maj 14:03 ,

Piaggo

300 EUR

03 Pri 20:19 ,

Piago 50 kubik

220 EUR


  • Piaggo në kategorinë All Category
  • Piaggo në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Piaggo në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Piaggo në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim