Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura CPI Të gjitha në Kosovë

GTR , 25
Model Tjeter , 106

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | CPI | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 22:19 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

mondial 150cc

150 EUR

25 Pri 23:08 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

SHITET

230 EUR

25 Pri 19:52 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

SHITET

200 EUR

13 Pri 11:15 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Gilera kros 125cc 2t

520 EUR

05 Mar 07:17 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

mondial 150cc

270 EUR

17 Nën 23:18 Kros/Enduro  ·  CPI  ·  GTR  ·  Therandë

Shitet

420 EUR Price Reduced

03 Tet 13:12 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Skuteri CPI125-600€

600 EUR

30 Sht 09:30 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet aerox 50cc

650 EUR

30 Qer 04:12 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

CPI 125cc

500 EUR

28 Maj 13:19 Sportiv  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Biciklete capriolo

200 EUR

27 Maj 08:19 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet explorer 50cc vetem 2600 kalume

690 EUR

27 Maj 08:14 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet kymco 50cc I ardhur nga zvicrra ����

480 EUR

21 Mar 22:52 Të tjera  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Motorr

250 EUR

04 Nën 15:40 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

SHITET SKUTERI 125CC

650 EUR

11 Sht 23:53 Të tjera  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet biciklla

150 EUR

Viti: 2014
20 Gush 08:36 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet bicikleta

Viti: 2021
27 Qer 12:57 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Motorr atv

1 EUR

Viti: 2021
30 Maj 16:58 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr 4rrot 125cc

500 EUR

Viti: 2020
30 Maj 16:56 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

ATV 125cc

500 EUR

Viti: 2020
12 Maj 16:10 Skuter  ·  CPI  ·  GTR  ·  Prizren

❇️ CPI ARAGON 125cc italian I sapo ardhur nga Ch ��������

Viti: 2005
30 Pri 18:24 Kros/Enduro  ·  CPI  ·  GTR  ·  Ferizaj

Shitet krosi cpi 50cc

599 EUR

Viti: 2015
26 Pri 20:32 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

��Motorr��

1 EUR

Viti: 2021
07 Pri 14:52 Skuter  ·  CPI  ·  GTR  ·  Gjilan

Skuter Cpi 50cc

300 EUR

Viti: 2011
22 Shk 12:12 Skuter  ·  CPI  ·  GTR  ·  Viti

Shitet motorri

170 EUR

Viti: 2017
13 Shk 06:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter ,Cpi Oliver

500 EUR

Viti: 2006
14 Jan 04:36 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter 125cc

10 EUR

Viti: 2006
11 Jan 00:07 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter 125 cc

10 EUR

Viti: 2006
01 Jan 20:26 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter 125 cc

800 EUR

Viti: 2006
19 Tet 22:10 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Cpi aragon 50cc

350 EUR

Viti: 2008
10 Sht 05:03 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

skuter

550 EUR

Viti: 2008
13 Gush 22:51 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shineray 50cc 4 T

250 EUR

Viti: 2007
12 Gush 13:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet skuteri 125cc

690 EUR

04 Gush 19:20 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Cpi 50cc

320 EUR

Viti: 2001
25 Korr 19:14 Sportiv  ·  CPI  ·  GTR  ·  Gjilan

Motir per femi me benzin

200 EUR

Viti: 2015
24 Korr 14:58 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes Cpi Aragon 80cc

400 EUR

Viti: 2008
23 Korr 12:24 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
21 Korr 17:04 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Skuter 80cc

450 EUR

Viti: 2008
17 Qer 15:21 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Skuter

400 EUR

Viti: 2009
01 Qer 16:19 Sportiv  ·  CPI  ·  GTR  ·  Prishtinë

U shitt flmmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
24 Maj 14:45 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Shitet skuteri 150 cc

250 EUR

Viti: 2008
20 Maj 00:17 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet cpi sport

350 EUR

Viti: 2010
20 Pri 18:08 Skuter  ·  CPI  ·  GTR  ·  Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

350 EUR

Viti: 2012
21 Mar 14:02 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Gjendje trregullt

400 EUR

Viti: 2009
21 Mar 13:33 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

gjendje trregullt

400 EUR

Viti: 2009
21 Mar 13:21 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

CPI

400 EUR

Viti: 2009
16 Mar 00:27 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter 50cc

Viti: 2020
02 Shk 10:35 Skuter  ·  CPI  ·  GTR  ·  Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

350 EUR

Viti: 2012
01 Shk 14:36 Skuter  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

CPI OLIVER

550 EUR

Viti: 2007
23 Jan 22:23 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Cpi atv

600 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | CPI | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione