Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Yamaha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Yamaha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:58 Të tjera , Pejë

Motor skijimi

1 EUR

Dje 16:58 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet krosi ymaha 50cc

300 EUR

27 Mar 03:42 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha vmax

1 EUR

25 Mar 11:50 Skuter , Gjilan

Yamaha maxster 125cc

650 EUR

20 Mar 00:30 Sportiv , Ferizaj

Yamaha RTZ

800 EUR

07 Mar 17:34 Skuter , Gjilan

Xhama mbrojts per skutera te ndryshem

50 EUR

01 Mar 23:06 Sportiv , Ferizaj

Yamaha RTZ

950 EUR

19 Shk 21:28 Sportiv , Kaçanik

Yamaha RTZ 50cc

950 EUR

29 Jan 22:37 Sportiv , Prizren

Lirim

24 Tet 16:48 Skuter , Kastriot

Yamaha 125CC

650 EUR

17 Tet 23:33 Skuter , Prishtinë

Yamaha

1 750 EUR

30 Sht 00:48 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet chopperi classic 125cc

1 EUR

Viti: 2010
22 Sht 01:06 Skuter , Prizren

Shiten Helmets nga ����

Viti: 2021
16 Sht 23:50 Skuter , Gjilan

Kontaktoni

500 EUR

Viti: 2016
13 Sht 04:43 Sportiv , Ferizaj

yamaha r6

2 700 EUR

Viti: 2000
04 Sht 20:33 Sportiv , Prizren

Yamaha

600 EUR

Viti: 2005
02 Sht 15:45 Kros/Enduro , Pejë

Kros Yemaha

850 EUR

Viti: 1998
07 Gush 14:31 Të tjera , Prishtinë

Shitet matorri 4 rrota

580 EUR

Viti: 2019
06 Gush 21:15 Skuter , Dragash

Yamaha 125cc

450 EUR

Viti: 2009
31 Korr 12:00 Skuter , Gjilan

Shitet ose ndrrohet !

Viti: 2000
29 Korr 16:31 Skuter , Gjilan

Trotinet elektrik

250 EUR

Viti: 2019
21 Korr 12:07 Skuter , Prishtinë

Shitet yamaha x max 250

2 650 EUR

Viti: 2010
17 Korr 00:12 Skuter , Prishtinë

Yamaha maxter ����

1 000 EUR

Viti: 2021
15 Korr 18:56 Skuter , Prishtinë

Yamaha maxter����

1 100 EUR

Viti: 2021
12 Korr 17:04 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Yamaha Bruin

3 500 EUR

Viti: 2008
07 Korr 13:53 Të tjera , Prishtinë

shes Yamaha

2 650 EUR

Viti: 2015
18 Qer 10:46 Të tjera , Prishtinë

Shitet Yamaha Majasty 400

1 650 EUR

Viti: 2006
15 Maj 21:39 Skuter , Prizren

Shes Yamaha 49 Kubik

850 EUR Price Reduced

03 Maj 18:44 Të tjera , Gjilan

Yamaha FJR 1300CC��������

Viti: 2005
01 Maj 15:58 Skuter , Mitrovicë

Shitet Yamaha T400

2 000 EUR

Viti: 2005
28 Pri 16:40 Të tjera , Prizren

Biciklet 100

Viti: 2021
21 Pri 16:20 Të tjera , Pejë

Bicikleta California

930 EUR

Viti: 2021
05 Pri 13:59 Skuter , Prishtinë

Yamaha xcity 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2007
26 Mar 14:27 Të tjera , Prizren

Shitet motorri me rrym

100 EUR

Viti: 2021
24 Shk 16:14 Skuter , Drenas

Skuter Yamaha 125cc

260 EUR

Viti: 2021
22 Jan 17:58 Kros/Enduro , Gjakovë

YZF 250cc

1 000 EUR

Viti: 2005
05 Jan 13:42 Kros/Enduro , Gjilan

Goma per kros 70 Euro 2 copa

70 EUR

Viti: 2015
09 Nën 13:53 Kros/Enduro , Prishtinë

Jakne dainese

150 EUR

Viti: 2020
29 Sht 20:21 Të tjera , Kaçanik

Shiten 2 motorra

950 EUR

Viti: 2021
13 Sht 09:42 Skuter , Gjakovë

Shes Motorr Yamaha

400 EUR

Viti: 2000
08 Sht 19:33 Skuter , Mitrovicë

Yamaha T400

Viti: 2007
28 Gush 16:28 Kros/Enduro , Shtërpcë

shes pjes per kros 125cc

Viti: 2000
05 Gush 13:39 Sportiv , Gjilan

Shlem per Motorra

200 EUR

Viti: 2020
28 Korr 14:07 Të tjera , Prishtinë

Shes Bicikleten

120 EUR

Viti: 2021
21 Korr 08:52 Skuter , Prizren

Yamaha Beluga 125cc

Viti: 2021
18 Korr 11:34 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Mini Cross

Viti: 2017
15 Korr 19:20 Sportiv , Besianë

Yamaha

Viti: 2002
03 Korr 15:41 Kros/Enduro , Ferizaj

Yamaha

750 EUR

Viti: 2000
01 Korr 12:31 Skuter , Prishtinë

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione