Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | A3

Sot 19:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 ,

BLEJM VETURA KREJT LLOJET ME AKSIDENT DEFEKT KESH

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:48 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:48 ,

Audi A3 2.0 TDI 11/2006 Model 2007

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:44 ,

AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

Shitet Audi A3 2013 s tronic me dogane!

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:12 ,

Shitet Audi A3 2.0 Disell

8 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

Audi A3 - 2.0 TDI - RKS - GJENDJE PERFEKTE

5 699 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

Zyre me qira ne Prishtine

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:58 ,

Rimorkion

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54 ,

STOP N GO RENT A CAR. AUDI A3 2.0 TDI S TRONIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:52 ,

AUDI A3 S LINE 2.0 2016 S TRONIC

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:52 ,

AUDI A3 S LINE 2.0 2015 S TRONIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:12 ,

Audi A3 2.0 Tdi Dsg Automatik Pa Dogan V.P 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Audi A3

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

Audi A3

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 ,

AUDI A3 2.0 TDI S_LINE AUTOMATIK VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

Audi A3 SportBack 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

AUDI A3 FACE LIFT LLEDA 1.6 TDI I DOGANUAR 2010

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

audi a3 2.0 dizel Automatik 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 ,

Audi A3 1.9 TDI MANUAL ME LIBRA SERVISI

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

Audi A3 2.0 TDI ✳️AUTOMATIK-DSG✳️ 1 vit rks S-line

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012 Stronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

Audi A3 2.0Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

Audi A3 2.0Tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

Audi A3 2.0Tdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

Audi A3 2.0Tdi 2015 Sline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 ,

AUDI A3

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:52 ,

Audi A3 2.0TDI Automatik me leda facelift

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

Audi A3 automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 ,

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S TRONIC ME DOGANE 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

AUDI A3 1.6 TDI 2015 AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:40 ,

Audi A3 2.0tdi Automatic stronic 11/2012 me dogan

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

AUDI A3 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:32 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Audi A3 - 2.0 TDI - AUTOMATIK - ME DOGAN + HOMOLOG

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim