Golf VI | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 4
BMW , 4
Ford , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf VI,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf VI Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:22
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:30 ,

U Shittt Vw Golf VI 2.0Tdi 2012 Dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

VW GOLF PLUS CROSS AUTOMATIK 2012 FULL OPSION ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

shitet GOLF VI ( i sa po ardhur )

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Golf VI 2.0tdi Automatic 2009 rks 3muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

VW GOLF VI

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

Golf VI *Highline*

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:10 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:09 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:47 ,

GOLF 6 2.0 TDI DSG

8 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:30 ,

Golf 6*1.6TD(I)* Viti12/2011, 217Km.

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 ,

GOLF 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:17 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 ,

MERCEDES S320 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

Shitet Golf VI 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 ,

Mazda 3 1.6 HDI Hatchback 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:22
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:00 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€ + 383 44 838 8

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:29 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 23:15 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 22:24 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:36 ,

Golf VI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:35 ,

Golf VI

7 100 EUR

11 Maj 10:03 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI-Diesel Match -12

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 10:03 Shitorja ,

VW Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel -12

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:44 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 09:43 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Match -12

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:10 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 15:10 ,

VW/ Golf 1.6-Tdi ‘AUTOMATIK’

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 15:05 ,

VW/GOLF 2.0-TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 14:58 ,

VW/GOLF 2.0-TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 14:52 ,

Golf 6 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:08 ,

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 09:48 ,

VW GOLF VI SOUNDI 1.6 TDI FACELIFT 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 23:23 ,

VW Golf VI, 1.6 TDI, v.2011, nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:14 ,

GOLF VI 2011 2.0 TDI RKS I PARE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:18 ,

Golf VI 1.6 Dizel

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:18 ,

Golf VI

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:47 ,

VW Golf VI GTI Sport Me Chip Sapo doganum

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:29 ,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:25 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:21 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:17 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf VI | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione