Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | 4C

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo 4C | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:38 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 09:15 Vetura , Prishtinë

LOKALE ME QERA

07 Jan 15:36 Vetura , Burim

dasdadas

11 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 15:14 Vetura , Ferizaj

BLEJ MERCEDESA 190 PER PJES

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 05:35 Vetura , Prishtinë

Sodd

10 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 00:06 Vetura , Ferizaj

Alfa

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Maj 13:24 Vetura , Burim

She's kombin t4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 09:35 Vetura , Gjilan

shitet maqina e vullkanizerave

500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 15:46 Vetura , Prizren

Mikserr per brum

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 23:36 Vetura , Prishtinë

Paisjr Per Auto Larje

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 13:58 Vetura , Shtime

bateri e kerrit original

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 01:21 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 19:04 Vetura , Lipjan

shitet kerri

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 21:47 Vetura , Lipjan

Vetur

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 16:47 Vetura , Prizren

Tashme edhe ne Kosove fito para 100% sakt onlne

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 18:34 Vetura , Fushë Kosovë

Kalldaj

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 11:14 Vetura , Ferizaj

����MOTORR I DRUVE ORIGINAL 113- 160€ ����

160 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 11:27 Vetura , Prizren

Bruno

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 09:27 Vetura , Mitrovicë

Renault kango

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Korr 15:55 Vetura , Prishtinë

Komod 50 euro

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 14:57 Vetura , Rahovec

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 12:20 Vetura , Fushë Kosovë

opel vectra 90's

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 21:06 Vetura , Vushtrri

alfa romeo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 21:40 Vetura , Lipjan

Shiten ndrrohen me materjal ndertimor

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 11:19 Vetura , Drenas

Motorr sharr

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 19:46 Vetura , Lipjan

Shitet Mbajsi I t4 shum I praktikshum

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 15:45 Vetura , Prishtinë

prodhojm Dyer per dhoma ne super Zbritje

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 00:43 Vetura , Prishtinë

pjes per FIAT

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 21:33 Vetura , Prizren

Shes Gumat 550Guma meshumic 4euro copen . Ndrrim .

4 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 16:31 Vetura , Klinë

blejm te gjitha llojet e katalizatorve

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 12:44 Vetura , Artanë

Sgefhuiuyy

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 13:19 Vetura , Dardanë

makina

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 18:26 Vetura , Rahovec

shitet

399 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 11:55 Vetura , Mitrovicë

Sharr Jonsered 2171

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 14:13 Vetura , Prizren

Amerstaf

250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 07:54 Vetura , Artanë

Alfa romeo

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 20:31 Vetura , Ferizaj

shes qader per shtepi lokal

220 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 08:32 Vetura , Kastriot

Shitet

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 11:40 Vetura , Ferizaj

tavolina

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 22:18 Vetura , Prizren

Gastronomi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 15:08 Vetura , Pejë

Leprat

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 21:49 Vetura , Ferizaj

Fellne per BMW

800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 16:09 Vetura , Prishtinë

Blejjj

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 15:37 Vetura , Ferizaj

Shitet kioska 1.50×1.50 250 euro

44 856 325 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 13:36 Vetura , Skenderaj

Jane shite

125 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 00:33 Vetura , Vushtrri

Alfa romeo 1.9 jtd

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 18:18 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 14:32 Vetura , Ferizaj

karrige per femije

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 12:51 Vetura , Malishevë

Suzuki

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 09:00 Vetura , Ferizaj

shitet dekori per lula qmim i lir

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo 4C | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione