Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Besianë

4C , 3
8C , 11
Alfa 145 , 4
Alfa 146 , 6
Alfa 147 , 14
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 2
Alfa 156 , 17
Alfa 159 , 20
Alfa 166 , 5
GT , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 15:09 Vetura , Besianë

Kaufen Sie online einen registrierten Führerschein (https://

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 09:13 Vetura , Besianë

Vetur me rrymë per femije

120 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 11:14 Vetura , Besianë

Shitet alfa romeo 156 berlina 2.4 jtd viti 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 09:54 Vetura , Besianë

Shitet alfa romeo 147 1.9 Jtd dizel rks

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:42 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 20:05 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 17:45 Vetura , Besianë

Muzik per Audi A3 shitet komplet gjithqka funksio ��04486

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 20:50 Vetura , Besianë

Shes Qenin Belg

303 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 23:06 Vetura , Besianë

Inkubim i zogjeve 0.40€ AUTOMATIK FULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 17:12 Vetura , Besianë

Shes Bateria 100 75 Ampera

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 11:31 Vetura , Besianë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:19 Vetura , Besianë

maqin e qepve bejm mbjelljen e qepve

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 17:06 Vetura , Besianë

Alfa Romeo GT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:57 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 159

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:32 Vetura , Besianë

Shes

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 12:58 Vetura , Besianë

Shitet Alfo rome 147

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 22:02 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 147 Dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 14:07 Vetura , Besianë

URGJENDD SHITET ALFA ROMEO 156 1.9 JTD RKS I SKADUN

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:27 Vetura , Besianë

Shitet Alfa Romeo 147

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 17:54 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:18 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

2 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 17:20 Vetura , Besianë

VINTAGE MTB, INTENSE M3 -DOWNHILL ENDURO

900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 19:23 Vetura , Besianë

Alfa Rome 1.9 Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:43 Vetura , Besianë

Alfa ROMEO , 1.9 JTD , RKS / 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 21:15 Vetura , Besianë

Shitet motorri i alpha romes 147 1.6 benx 16 ww

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:40 Vetura , Besianë

Alfa romeo 159

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 15:34 Vetura , Besianë

Shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:18 Vetura , Besianë

Fellne per golf nr 16

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 20:50 Vetura , Besianë

Shes Bicikel

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 20:50 Vetura , Besianë

Shes prokolic per vetur

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 20:30 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 18:27 Vetura , Besianë

Ju lutem.per bilet na shenoni ne viber mos thirrni

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 08:49 Vetura , Besianë

ALFA ROMEO 156, 1.9JtD

880 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 21:10 Vetura , Besianë

Motor 1.6 benzin per Polo 1998

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Qer 16:37 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:09 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:05 Vetura , Besianë

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:06 Vetura , Besianë

Rezervuar 1000L(njëmij L)vetëm 55€

55 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 10:38 Vetura , Besianë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 14:46 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 2.4jtd qmimi 2000e

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 17:49 Vetura , Besianë

SHITEN CISTERNAT

180 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 21:06 Vetura , Besianë

Shes drut

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Dhj 01:51 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 146

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 21:33 Vetura , Besianë

Motor per wv LT 2.8 DISELL

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 08:04 Vetura , Besianë

Ushiiiitt

75 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 15:47 Vetura , Besianë

Alfa Rome 155

980 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 08:23 Vetura , Besianë

Tepacir Golf 2

36 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 08:09 Vetura , Besianë

E shitur

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 18:26 Vetura , Besianë

Shes allfarome 166 rks

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 11:23 Vetura , Besianë

ALFA ROMEO 156

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione