Golf 3 | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 11
Fiat , 6
Opel , 4
BMW , 3
Acura , 3
Alpina , 3
Renault , 2
Aixam , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
TVR , 1
Citroën , 1
Grecav , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:56 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 19:08 ,

Shes Renault Master Maxi i sapo ardhur nga Austria

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 00:11 ,

Shitet Golf 3

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 20:25 ,

golf 3

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 08:59 ,

shitet golf 3 td(i) me klim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 23:27 ,

Shes golf 3 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:08 ,

Ketii

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 17:47 ,

Shes golf 3 1.9 turbo dizell

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 14:39 ,

Shitet golf 3 1.9 i thjesht rks i skaduar

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 16:51 ,

Shitet golf 3 1.9 rks i skaduar

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 15:49 ,

Shitet golf 3 1993 1.9disel

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

840 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:08 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 21:09 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:42 ,

Golf 3 1.9turbo rks dej dhjetor

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 19:36 ,

Audi 80 1.9 turbo

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 15:03 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS NE GJENDJE TE SHKELQYER

Histora e veturës

4 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 16:31 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 09:17 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 19:01 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 19:01 ,

Golf 3 TDI i diskutushem qmimi

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 11:48 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 10:32 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 10:32 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 10:32 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 17:24 ,

Shess gollf 3 boj ndrrim nese me konvenon

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 11:36 ,

Golf 3 turbo dizel

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 16:36 ,

Golf 3 tdi me qmim tvolitshem

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 14:00 ,

Shess. Bojm. Ndrrim nese. Me konvenon

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 09:02 ,

Golf 7 tdi( 81 kw) 110 ps Cup

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 22:57 ,

Shitet Golf 3 Model Special

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Shk 19:16 ,

Golf 3 tdi

Histora e veturës

8 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 11:42 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 11:42 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 18:22 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 18:22 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 16:04 ,

Golf 3 dizel 1.9

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 10:03 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 10:03 ,

Golf 3

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 08:52 ,

Golf 3 dizel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 19:13 ,

Golf 3 tdi

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 18:12 ,

Golf 3 dizel qmimi i diskutushem

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 10:44 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione