Golf 5 | Dardanë | Makina | Vetura

Hyundai , 3
BMW , 2
Suzuki , 1
Kia , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Vetura | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:43 ,

Shes golf 5 2.0 Tdi

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 22:23 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 21:52 ,

GOLF 2 1.6 T.D 5 muj rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:43 ,

Golf

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:47 ,

Golf 5 TDI 2.0

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 00:29 ,

Golf 4 2003 Pacific 10Muj rks

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:30 ,

Shitet golf 5 1.9 dizell

Histora e veturës

5 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:03 ,

Golf IV 1.9 T(DI) 2 tkuqe

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 10:53 ,

Shitetgolf5

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Tet 17:17 ,

GOLF 5 2.0 TDI - 09/2007

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 17:17 ,

Golf 4 u shit e gzoft pronari ri

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:47 ,

Golf 5 në gjendje shumë perfekte

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 17:10 ,

Shitet golf 5 urgjent!!!!

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 20:40 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 16:43 ,

Golf 5 GT Line

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 11:52 ,

gollf

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:33 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 14:49 ,

Golf 5 2.0 tdi 170 ps

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:28 ,

Kia slortage 2.0 benzin

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:58 ,

Golf 7 karavan

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 19:30 ,

golf 5

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 18:48 ,

Passat 1.9 dizel, uuuu shit 3500

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 17:36 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 10:41 ,

Shes fellne 16 orgjilan per golf 5

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Nën 18:30 ,

Porsche cayenne 3.0 diesel ����CH����

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 18:09 ,

Golf 5

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:07 ,

Golf IV TDI/GTI 1.9

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:17 ,

VW Caddy maxi uuuuu shit flm

Histora e veturës

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:56 ,

Shes Golf 5 1,9 dizell

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:35 ,

Shitet golf 5 ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 15:43 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:13 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 20:55 ,

Golf 5

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 20:13 ,

Golf 5 DSG

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 10:02 ,

VW Golf 5

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:06 ,

Golf 2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 10:55 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 14:33 ,

golf 5 urgjent

Histora e veturës

43 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 12:43 ,

Golf 5 1,9 TDI GT Sport Automatik DSG 7 Shpejzi

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 18:07 ,

VW Golf 5 2008

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 19:11 ,

Generic kros viti 2014 -- NDRRIME--

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 22:38 ,

Shitet Golf 2 Dizel 1.6

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:44 ,

Golf V

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 18:22 ,

Hyundai santa fe (Shitet-nderrohet)

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:39 ,

VW Golf 5

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 11:55 ,

GOLF-5

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione