T5 | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 2
Peugeot , 2
Acura , 1
Audi , 1
Nissan , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:47 ,

VW T5 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:14 ,

Kombi T6 transporter

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:36 ,

VW T5 Transporter 2.5 Diesel 2008 RKS 4x4 Me Klim 9 Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Maj 08:24 ,

Vw T5 1.9 me ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 08:13 ,

Shitet vw t5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 16:12 ,

Kombi Fave T5 TDI Rks 1.9 TDi xh te mir

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:48 ,

Audi a6

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 21:42 ,

T5 vw

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 17:18 ,

T5 2005 i sapo ardhur nga gjermania

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 21:51 ,

Shitet T5 Transporter

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 10:12 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:44 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 17:49 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:45 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:47 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:38 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:16 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:26 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:58 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:18 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:40 ,

Shitet T5

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 10:39 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 00:59 ,

T5 volkswagen vw

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 00:52 ,

T5 volkswagen vw

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:57 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 00:26 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:52 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:53 ,

Kamionet VW T5 Sapo ardhur nga zvicra 190mij km

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:21 ,

Shitet kombi T5

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:32 ,

Kombi T5

15 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 08:33 ,

VW T5 1.9TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 23:25 ,

T5 2006 2.5 dsg plus me sport me tvsh per firma

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 22:04 ,

VW T5 viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 15:43 ,

Golf mk4 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 18:07 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 10:51 ,

T5 2.5 TDI Automatik DSG i Doganuar Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:02 ,

T5 vw

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 14:10 ,

Shes t5 1.9 tdit

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 14:01 ,

T5 1.9

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 08:46 ,

Mercedes Benz 250

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 10:58 ,

Vv volkswangen t5

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 18:27 ,

Shes Kamioneten T5 me Klime

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 09:28 ,

T5 VW Transporter 1.9 TDI me dogan te paguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 15:50 ,

Volswagen T5 caravelle 2.5 TDI *Ulse 9

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 20:33 ,

Vw T5 kombi frigorifer friz

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 15:40 ,

VW T5 Kombi me Klim 1.9

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 15:54 ,

Vw T5 Transporter

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Sht 01:04 ,

Vw T5 1.9 Tdi full opcione

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 T5 T5 t5 t5 T5 T5 t5 t5 T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione