opel astra | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 965
Audi , 34
BMW , 13
Peugeot , 9
Fiat , 7
Ford , 7
Citroën , 6
Renault , 5
Acura , 4
Daihatsu , 2
Mazda , 2
Nissan , 2
Škoda , 2
Suzuki , 2
Artega , 1
MINI , 1
Seat , 1
Toyota , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:24 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:07 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:07 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:06 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:02 ,

Opel Astra 10 muj regjistrim

999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:12 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:01 ,

Shes Opel Astra 1.9 Cdti Rks 6 Muj 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:36 ,

Opel-astra karavan 1.6 benzin 1994

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:07 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:52 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL I SAPO DOGANUAR

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:33 ,

Renault megane 1.5 dci

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:35 ,

Shitet opel astra 1.7 disell viti 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 21:02 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:58 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 15:58 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 15:31 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 15:29 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:45 ,

Opel astra H 1.7 Dizell 2004 e regjistruar rks

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:49 ,

Shes Opel Astra H 1.7 Dizel vp 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:57 ,

Shitet Opel Astra K 1.6

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 14:27 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 12:37 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 18:59 ,

SHITET OPEL ASTRA K, 1.6 ECOFLEX_ VITI 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 18:58 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 15:55 ,

Citroen Jumper 2.2hdi

5 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 11:58 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Maj 11:21 ,

Opel Astra 045693540

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 07:22 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:20 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 07:19 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Maj 07:16 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 07:16 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:15 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:14 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 07:13 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:07 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:07 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Maj 07:06 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:06 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 07:05 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 07:04 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 11:35 ,

Opel Astra 1.9 Diesel 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 18:21 ,

Opel Astra K

12 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • opel astra në kategorinë Vetura | Land Rover | Discovery
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Acura
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • opel astra në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Isuzu
  • opel astra në kategorinë Vetura | Fiat | Sedici

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione