Gjakovë | Makina | Vetura | Ford | Focus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Focus | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:55 ,

Ford Focus 2.0 TDCi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:02 ,

Shitet fordi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:11 ,

Ford Focus

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:28 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 22:17 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 16:55 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 02:02 ,

Ford focus

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 10:35 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 08:04 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Dhj 12:18 ,

Ford Fokus

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 20:14 ,

Shtet dhe ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 21:59 ,

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:17 ,

Shitet FORD FOCUS 1.6 Diezel 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:31 ,

Ford Focus tdci

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:06 ,

Fellga te Fordit

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 17:51 ,

Ford focus 1.8 disel

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:00 ,

Ford forus 2003 1,8 dizell tcdi

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 11:49 ,

shhitet fordi

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 15:39 ,

ford fucus

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 14:17 ,

Ford focus

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:02 ,

shitet ford focus

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 21:24 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 20:33 ,

Ford Focus 1.8 td

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 20:55 ,

Ford Fokus

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 20:58 ,

Fore Focus

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:59 ,

Ford

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:51 ,

Ford Focus

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 21:30 ,

Ford Focus benzin+gaz

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 01:41 ,

Shes ford focus 1.6

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:56 ,

ford focus

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 16:34 ,

Shitet:Ford Focus

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 06:43 ,

Shitet ford focus

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:45 ,

Ford focus 1.8 disel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:27 ,

Ford Focus benzin

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 20:00 ,

shitet ford fokus

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 16:02 ,

ford

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 16:55 ,

nrroht me vetuk te kosovs

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 19:00 ,

Ford focus 2001

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 15:15 ,

nrroht me vetur me tapla rks me te gjitha llojt ve

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 12:50 ,

Ford Focus dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 07:59 ,

FALIMINDERIT MERRJEP U SHITE

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 16:33 ,

Ford Focus benzin

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 09:27 ,

Ford focus

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:11 ,

Ford focus

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:01 ,

ford focus 1.8 benzin 16 v

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 13:46 ,

Ford Focus

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 18:25 ,

Ford Focus

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Korr 09:18 ,

Ford focus 1.8 disel

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 08:58 ,

Ford Focus 2006 1.8 TDCI karavan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:07 ,

Ford focus 2.0

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Focus | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione