Urgjent | Kaçanik | Makina | Vetura

BMW , 4
Nissan , 2
Seat , 2
Toyota , 1
Opel , 1
Citroën , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Dhj 23:58 ,

Shitet x6 urgjent per nevoja shendetsore

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 15:05 ,

Shitet Nissan terrano benxin plin 4x4 funkionale u

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Nën 11:07 ,

•Urgjent• Mercedes Vito V230

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Sht 17:03 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:37 ,

shes bmw e46 dizell

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:09 ,

golf

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 22:43 ,

shes golf 2 urgjent

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Mar 15:11 ,

Mercedes benz E220

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 17:05 ,

Urgjent

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 17:31 ,

urgjent Polo 1.2 benzin 2004

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:26 ,

Pikap

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:36 ,

Shes POLO -Urgjent-

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 23:43 ,

BMW 320 dizel

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:39 ,

Shitet urgjent 250 euro

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 22:09 ,

Me Marrveshje

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:43 ,

Shitet Vetura URGJENT

Histora e veturës

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 10:11 ,

Shitet urgjent

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Pri 16:56 ,

OPEL ASTRA F 1993 BENZ / GAS

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 21:28 ,

Shitet Nissan Navara Urgjent!!!!

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 23:13 ,

Mercedes190

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 15:02 ,

mercedes kombi 207

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 22:46 ,

Urgjent shitet golf 2 1.6 dizell

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 19:24 ,

Urgjent shes bmw

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 02:22 ,

Bora

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 13:58 ,

Mercedez benz 300 URGJENT*

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 15:12 ,

Shitete vetura

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • urgjent në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • urgjent në kategorinë Vetura | Kia
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • urgjent në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • Urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • urgjent në kategorinë Vetura | Chevrolet | Cruze
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Suzuki

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione