Tiguan | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 25
Fiat , 13
Renault , 9
BMW , 4
Ford , 3
Audi , 1
Chrysler , 1
Lancia , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:38 ,

TIGUAN AUTOMATIC 2.0 TDI 2014 R LINE FULL OPSJONE

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:07 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 20:48 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 12:53 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:15 ,

TIGUAN 2.0 TDI U SHITTTTT

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Pri 03:25 ,

Shina per opel combo

Histora e veturës

40 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 13:41 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:34 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatik DSG facelift 2010

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 15:08 ,

Golf 6 Anglez, Tiguan, Shkoda Octavia

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 00:10 ,

Shiten fellne per caddy

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 02:40 ,

Shes Volkswagen Tiguan 1.4 benzin 2013

Histora e veturës

13 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Jan 20:02 ,

TIGUAN

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 08:56 ,

Mercedes B Class

Histora e veturës

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 20:58 ,

Mercedes 190 DIZELL 5 SHPEJTSI

Histora e veturës

950 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 14:09 ,

Tiguan 2.0Tdi 4Motion Automatik 2009 Rks 8muj regj

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 10:36 ,

Shes

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:54 ,

Shitet

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 18:26 ,

Opel Aster

Histora e veturës

1 955 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 13:51 ,

Shiten pjest e mercedesit 190 ( spojlleri llajsnet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:43 ,

Shitet vetura BORA DIZELL ME REGJISTRIM ( URGJENT

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 13:58 ,

Bmw 525D

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 23:28 ,

Shitet Fiat puntoo viti 2000.

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 09:03 ,

FIAT PUNTO 1.2 ME REGJISTRIM ( URGJENT )

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 10:37 ,

FIAT PUNTO ME REGJISTRIM ( URGJENT )

Histora e veturës

799 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 19:45 ,

RENO TWINGO ( URGJENT )

Histora e veturës

799 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 15:56 ,

FIAT PUNTO 7MUJ REGJISTRIM ( URGJENT )

Histora e veturës

899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 21:15 ,

PASSAT DIZELL ME REGJISTRIM ( URGJENT )

Histora e veturës

550 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 21:17 ,

OPEL ASTRA 1 VIT TPLOT REGJISTRIM ( URGJENT )

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 12:12 ,

UuSHIT FLM

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 10:24 ,

UuSHIT FLM

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 16:50 ,

Volkswagen Tiguan 1.4

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 11:35 ,

Mercedes Vito Dizell me regjistrim TIP/TOP

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 18:58 ,

Shitet Jepp Tiguan 2.0 TDi

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 12:41 ,

UuSHIT FLM

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 17:09 ,

UuSHIT FLM

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 18:59 ,

UuSHIT FLM

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 19:17 ,

Uu Shit flm ;)

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 18:37 ,

OPEL VEKTRA ( URGJENT ) TIP/TOP

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 20:35 ,

Uuu shiitt

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 20:54 ,

GOLF 4 ( URGJENT )

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 11:49 ,

Uuu SHIT

Histora e veturës

899 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 13:13 ,

Lancia Lybra 1.8

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione