Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Vivaro Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Vivaro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:37 Vetura , Ferizaj

Kombi

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:33 Vetura , Prizren

Opel Vivaro 2.0 CDTI/84 KW.Me Klim

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:33 Vetura , Pejë

Opel Vivaro 1.9 Dti

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 19:15 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi furgon tabela rks ekstra gjendje tmir

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 16:21 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2006 2.0 me klim

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:21 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2006 2.0 me klim

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:21 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2006 2.0 me klim

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:21 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2006 2.0 me klim

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:21 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2006 2.0 me klim

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 17:56 Vetura , Besianë

Shitet kombi furgon tabela rks ekstra gjendje tmir

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 23:50 Vetura , Mitrovicë

OPEL VIVARO 1.9 CDTI

2 800 EUR Price Reduced

14 Maj 10:47 Vetura , Prishtinë

Opel vivaro

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 02:09 Vetura , Shtime

Kombi vivaro 6 shpejtsi

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:35 Vetura , Pejë

Opel Vivaro 2.0 Diezel

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 02:08 Vetura , Prishtinë

Opel Vivaro 1.6 diesel viti 2016, 119 mi km

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 02:04 Vetura , Prishtinë

Opel Vivaro 1.6 diesel 125ps 9 ulse

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 14:27 Vetura , Prishtinë

Opel Vivaro 1.6 cdti 125 BiTurbo

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 20:20 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2006 2.0 me klim

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 16:42 Vetura , Pejë

Opel Vivaro 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
01 Pri 12:21 Vetura , Ferizaj

Pjesë per Opell

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 13:16 Vetura , Dardanë

Kombi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 10:38 Vetura , Ferizaj

Pjesë per Opell

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 20:08 Vetura , Mitrovicë

Opel Vivaro 1.6 Dizell

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 20:10 Vetura , Prizren

Shitet Opel Vivaro

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:26 Vetura , Gjilan

opel vivaro

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 12:06 Vetura , Dardanë

Opel Vivaro 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Mar 09:48 Vetura , Deçan

Shitet opel Vivaro

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 22:01 Vetura , Ferizaj

(PJESË) per Opel Vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 11:54 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 13:35 Vetura , Vushtrri

Opel Vivaro

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:28 Vetura , Mitrovicë

Opel vivaro 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Mar 19:04 Vetura , Gjilan

Opel Vivaro

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 13:13 Vetura , Mitrovicë

Shitet Opel Vivaro

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 19:35 Vetura , Rahovec

Vivaro

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 19:26 Vetura , Rahovec

Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 21:30 Vetura , Ferizaj

Auto Pjesë

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 17:09 Vetura , Prishtinë

Shes kombin 1.9 furgon super gjendje rks servisin koplet tkr

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:49 Vetura , Rahovec

Opel vivaro 1.9 tdi

245 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 03:03 Vetura , Mitrovicë

Kombi Opel Vivaro 1.9 CDI Rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:59 Vetura , Drenas

Opel vivaro 1.9disel viti 2006

3 400 EUR

20 Shk 09:22 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Vivaro 1.9 Disel

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 18:48 Vetura , Gjilan

Opel Vivaro Van 20GDTI me KLIM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 23:00 Vetura , Rahovec

Shes ose ndroj

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:05 Vetura , Gjakovë

Shitet opel vivaro

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

Opell Vivaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:30 Vetura , Besianë

shitet opel vivara 2.0 cdti me klim

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 11:57 Vetura , Prishtinë

Opel kombi 2.8 dizell rks

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 23:46 Vetura , Ferizaj

Opel vivaro

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 13:56 Vetura , Dardanë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vivaro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione