Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | 208

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot 208 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:29 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

Peugeot 208

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:21 Vetura , Prizren

Peugeot 208 1.4 Dizell

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:25 Shitorja Vetura , Ferizaj

��OFERTA SUPR SPECJALE 2023��Peugeot 208 1.6 e-HDI

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023%��Peugeot 208 1.6 e-HDI

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:27 Shitorja Vetura , Prizren

Peugeot 208

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2013 RKS

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 1.6 EHDi v.p 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:02 Vetura , Pejë

Peugeot208

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 16:36 Vetura , Prishtinë

SHITET URGJENT PEUGEOT 208

6 600 EUR

16 Mar 21:51 Vetura , Viti

PEUGEOT 208 AUTOMATIK DIZEL 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:10 Vetura , Gjilan

Shes veturen Familjare

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 20:15 Vetura , Ferizaj

SHITET PEUGEOT 208 1.4 BENSINE

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 13:45 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 RKS

8 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 11:14 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 1.6 HDi me dogan te paguar

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:00 Vetura , Lipjan

Peugeot 208 1.4 HDI Disel viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 19:07 Vetura , Prizren

Shitet Peugeot 208 e-HDI 1.6 2012

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:03 Vetura , Prishtinë

Shitet peugeot 208 viti 2012 170***km te garantuara 0498926

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 12:15 Vetura , Fushë Kosovë

PEUGEOT 208, 2013

1 EUR

17 Shk 09:09 Vetura , Ferizaj

208

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 20:37 Vetura , Drenas

peugeot 208 1,6 BlueHDI

5 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 20:37 Vetura , Drenas

peugeot 208 1,6 BlueHDI

5 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 11:28 Vetura , Prizren

Peugeot

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 17:36 Vetura , Ferizaj

Veture

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 12:57 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 1.4 e-hdi 92ps

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 11:08 Vetura , Vushtrri

Peugote 208 1.4 Benzin 1 vit regjistrim

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 11:35 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Peugeot 208 1.6 e-HDI

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 00:32 Vetura , Prishtinë

Pego 206 HDI 2.0 viti 2000

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:39 Vetura , Therandë

Peugeot 208 Automatik 1.4 diesel

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 18:09 Vetura , Prizren

Pezho 208

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 23:42 Vetura , Vushtrri

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 22:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4HDI ME DOGAN HOMOLOGIM 160.000KM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 12:14 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 208 1.4 Hdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 21:24 Vetura , Lipjan

Peugeot 208 automatik 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 21:41 Vetura , Pejë

Pezho Peugeot

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 09:09 Vetura , Ferizaj

Peogeot 208 AUTOMATIK 1.4 Dizel RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Nën 19:29 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 1.4Diesel 2014

8 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 15:25 Vetura , Prishtinë

Peugeot

5 900 EUR

11 Nën 10:41 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208

19 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 12:09 Vetura , Gjilan

Peugote 208

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 15:13 Vetura , Prishtinë

Ne gjendje te rregullt

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 11:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Peugeot 208

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 22:12 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 2012

29 Sht 17:19 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 208

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 16:08 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:52 Vetura , Prizren

Peugeot 208 1.4 Dizell

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Sht 23:49 Vetura , Prizren

Peugeot 208 1.4 Dizell Viti 2015

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Sht 09:55 Vetura , Fushë Kosovë

Pezho 208 1.5 2019

9 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 11:25 Vetura , Therandë

Peugeot (Pezho) 208 2015 1.4

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot 208 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione