Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 2.0 2012 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 28
Opel , 6
Citroën , 5
BMW , 3
Škoda , 3
Peugeot , 2
Ford , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Fiat , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 2.0 2012,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 2.0 2012 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:16 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:42 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi 4 Motion vp 2012

83 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:13 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Vetura , Pejë

Golf 6 R line

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Vetura , Viti

GOLF 6 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI BLUEMOTION 140PS CABRIOLET

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Vetura , Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:20 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 Vetura , Besianë

GOLF 6 2.0 TDI RKS VP 2012 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 19:20 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 200 FULL

15 700 EUR

25 Mar 14:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VI 2.0TDI 4MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:04 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VI 2.0 GTI SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 23:38 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 18:50 Vetura , Pejë

Shitet Golf 6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 13:15 Vetura , Pejë

SHITET VETURA GOLF 6+, 2.0, MODELI MATCH, I ARDHUR NGA GJ

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 09:59 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 08:51 Vetura , Ferizaj

Golf 6 1.6 dizell viti I prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 17:21 Vetura , Mitrovicë

044/444/446 VW GOLF 6 MATCH 1.6 2012 044/444/446

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:05 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 04:24 Vetura , Prizren

Golf 6 2012 2.0 Automatik

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 06:44 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0 Automatik 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 15:23 Vetura , Prizren

GOLF 6 2.0 Automatik(DSG) 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 15:22 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0 Automatik(DSG)2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 08:58 Vetura , Prishtinë

Pasat 2.0 DSG

10 999 EUR

10 Mar 15:24 Vetura , Prizren

ML 350 Look AMG SAPO ARDHUR NGA JASHTE

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 19:52 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj pasat b7 2012 1.6 tdi blumotion comfrtline

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:46 Vetura , Besianë

Shitet pasat b7 1.6 td(i) 2012 i posa doganuar rks 1 vit

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 18:31 Vetura , Besianë

Golf 6 GTD 2012 ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 09:44 Vetura , Prizren

Smart 2012 shitet Ndrrohet 049 567 443

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 22:33 Vetura , Skenderaj

Shes Golf 6 Plus 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 19:43 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

07 Shk 19:27 Vetura , Prishtinë

Passat 2012 1.6 TDI 1 vit RKS

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:04 Vetura , Prizren

GOLF 6

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 16:08 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6TDI 2012 i DOGANUAR

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 12:11 Vetura , Ferizaj

Golf 6 2.0 diesel 2012 Match

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 10:01 Vetura , Pejë

Golf 6 2.0 MATCH 2012 RKS

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 06:37 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 vtit 2012

12 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 2.0 2012 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione