Passat 2003 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 29
BMW , 13
Renault , 10
Peugeot , 9
Audi , 9
Fiat , 5
Ford , 3
MINI , 2
Kia , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Acura , 1
Alpina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2003,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2003 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:20 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:03 ,

GOLF 4 BENZIN 1.4,RKS,KLIME,2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:38 ,

Shitet VW Passat 2.5 TDI Viti 2003 Automatik RKS 7 Muaj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:05 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Passat 1.9 Tdi Automatik 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 ,

Renault Espace 2.2 Diesel 7 ULSE 1 VIT RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:04 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:33 ,

SHES GOLF 4.TDI 2001.ME 6 SHPEJTSI.

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 01:40 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 11:30 ,

Passat 1.9TDI automatik 2003 ��☎️049-828-912

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:09 ,

Passat 19 TDI - Nentor 2003.

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 23:03 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 18:40 ,

Passat 1.9 Tdi Automatik Vp 2003 Rks 5 muj

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 16:32 ,

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 16:03 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Maj 21:38 ,

Fiat Punto 1.2 Bej ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:51 ,

U SHIITTT PASSAT 1.9 TDI 74 KW VITI 2004 RKS SENZOR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:12 ,

U SHITT. PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK 74 KW VITI 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 03:39 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:38 ,

Ushit

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 15:53 ,

Passat 5 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 12:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:50 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:02 ,

VW PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK 2003 RKS 1 MUJ

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:01 ,

PASSAT 1.9 T(DI) VITI 2003 PA DOGAN

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:41 ,

Shes passat B5 2003 automatik 1.9 T(DI) tkuqe

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:34 ,

Mercedes C220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:33 ,

Opel corsa 1.7dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 02:56 ,

VW PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK 2003 RKS 1 MUJ

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:53 ,

Shes Passat

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 19:03 ,

Shes Passat 1.9 TDI Rks 10 Muj 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 17:37 ,

Mercedes c 220 cdi pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 10:07 ,

U SHITTE ��. PASSAT 3B. 2003 HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:43 ,

VW PASSAT 1.9 TDI - I TE KUQE 74 KW VITI 2003. RKS. HIGHLI

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:58 ,

PASSAT B5

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 10:34 ,

Passat 1.9 TDI AUTOMATIK 2003 REGJISTRIM

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 13:52 ,

Pasat 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 18:02 ,

PASSAT B5 2003 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 18:44 ,

Shitet Peugeot 206, 1.4 HDI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 10:00 ,

2003 Volkswagen Passat

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 07:54 ,

SHITET S CLAS 320CDI PRESIDENTIAL AITOMATIK ME RKS 6MUJ

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:21 ,

Passat

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 21:58 ,

caddy 1.9 tdi pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 21:19 ,

Bmw 320 M-Paket

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 15:33 ,

VW PASSAT 1.9tdi automatik 1vit rks

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 21:14 ,

Shitet ose ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:22 ,

shitet passat

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2003 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

passat 2003 Passat 2003

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione