Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesè per caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 7
Nissan , 1
Opel , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Pontiac , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjesè per caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pjesè per caddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:53 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Sot 09:53 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:25 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:24 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:11 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 17:51 Vetura , Skenderaj

Bleje vetura per pjese me defekt etj

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 16:41 Vetura , Prizren

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 01:28 Vetura , Prizren

Vw Derby olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 16:16 Vetura , Gjilan

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 12:27 Vetura , Ferizaj

AUTO PJESE & SERVIS “BENI”

480 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Qer 11:39 Vetura , Therandë

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 15:30 Vetura , Pejë

U shit

30 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:52 Vetura , Mitrovicë

PJESË PER GOLF 4 KARAVAN OSE SHITET KOMPLET

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 22:15 Vetura , Vushtrri

pjes per passat 1.9 turbo disel interkuller

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 08:52 Vetura , Fushë Kosovë

Sharan 1.9 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 18:22 Vetura , Pejë

caddy treger

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 07:35 Vetura , Ferizaj

VW Polo per pjese

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 13:30 Vetura , Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 21:34 Vetura , Vushtrri

AUTO PJESE RIDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 12:30 Vetura , Vushtrri

blej vetura te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 19:38 Vetura , Lipjan

Blejm gjitha llojet e automjeteve

123 123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 07:12 Vetura , Viti

Shes Matorrin VW 1.9 diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 21:39 Vetura , Pejë

Caddy per Pjese

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Dhj 14:34 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.1 benzin per pjese

200 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 11:38 Vetura , Prizren

Mercedes-benz 300 turbo 124

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 09:59 Vetura , Besianë

auto pjes , lupo, audi a3 golf 4, caddy polo pezho

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 10:53 Vetura , Ferizaj

Nissan PRIMASTAR 9 Ulëse, Dizel 2.5

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 15:55 Vetura , Prishtinë

Kerkoj pjese per Vw VENTO

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjesè per caddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione