Golf 3 | Rahovec | Makina | Vetura

Audi , 7
Acura , 3
Fiat , 2
Opel , 1
BMW , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Proton , 1
Citroën , 1
Pontiac , 1
Ford , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:04 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

Histora e veturës

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 13:14 ,

Golf 3

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 13:55 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:42 ,

Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:49 ,

Golf 2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 14:40 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:52 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 21:59 ,

Shitet urgjent ose ndrrim me qka tum konvenon

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 19:19 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 07:52 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Dhj 10:02 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 22:23 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 16:57 ,

Shes AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 12:28 ,

Shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:17 ,

Shitet Urgjent

Histora e veturës

940 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 18:48 ,

Shitet Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:48 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 07:52 ,

Golf 3 TDI 97 pa Dogan

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 20:35 ,

u shit

Histora e veturës

1 200 EUR

06 Korr 00:46 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 10:35 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 22:08 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 07:11 ,

golf 3 urgjentisht e shesi pa motor

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 13:20 ,

golf 3 urgjentisht e shesi pa motor

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 22:20 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Mar 09:00 ,

Golf 3 disel 1.9 Tdi rks 09.01.2021

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Dhj 15:12 ,

VW Golf dizel

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Dhj 13:32 ,

Golf 3

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 19:54 ,

golf 3 1.8 benzin pa.dokumenta

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 14:03 ,

Shes Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 17:39 ,

Golf2 Tdi tiptop

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 18:39 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Tet 19:02 ,

golf 3tdi rks

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Gush 17:21 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 14:26 ,

Golf 3 1.8 gt

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 18:01 ,

Citroen Jumper 2.5 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 13:13 ,

Shes

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 21:57 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 21:27 ,

Golf 3 1.9 TDI Karavan

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 12:37 ,

Golf

Histora e veturës

1 580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 15:55 ,

Golf 3

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 17:07 ,

U shit Vw golf 3 syncro

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Jan 12:09 ,

Golf

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione