Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

suzuki - Seat Të gjitha në Kosovë

Alhambra , 4
Altea , 3
Cordoba , 2
Ibiza , 4
Inca , 6
Leon , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe suzuki,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj suzuki Të gjitha | Vetura | Seat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:26 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014 me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 10:59 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2017 1.6 Dizel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:28 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet pikap seat inca diesel

599 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 17:39 Vetura , Pejë

Seat Leon TSI/GTI 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2.0 TDI FR 180PS

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 12:12 Vetura , Prizren

Seat Alhambra 2.0 TDI Automatik RKs ( Ndrrohet )

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 08:58 Vetura , Pejë

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 12:26 Vetura , Lipjan

Seat me 7 ulse, ndrrim i mundshum

2 300 EUR Price Reduced

27 Sht 13:52 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:02 Vetura , Pejë

U shit

520 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 13:57 Vetura , Prishtinë

Seat Altea 2.0tdi DSG Qmimi fiks

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 19:12 Vetura , Gjilan

Shitet Urgjent

800 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 14:18 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza 1.4TDI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:21 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza 1.9 tdi me rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 09:35 Vetura , Gjilan

Pikap

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Nën 21:42 Vetura , Gjilan

Pikap Seat Inca

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 10:13 Vetura , Prishtinë

Seat Altea FR - full ekstra

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 18:57 Vetura , Gjilan

shes Ndrroj

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 14:56 Vetura , Prishtinë

Seat Altea 2.0 170PS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 16:26 Vetura , Prizren

Seat Leon+Suzuki k9 i ndrroj me CLS

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj suzuki | Të gjitha | Vetura | Seat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Suzuki në kategorinë Makina
  • Suzuki vitara në kategorinë Vetura | Kia
  • Suzuki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | MT
  • Suzuki vitara në kategorinë Makina
  • Suzuki në kategorinë Vetura | Peugeot | 1007
  • Suzuki në kategorinë Vetura | Suzuki | Splash
  • Suzuki në kategorinë Vetura | Suzuki | Carry
  • suzuki në kategorinë Vetura | Suzuki | Maruti
  • Suzuki vitara në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • suzuki vitara në kategorinë Vetura | Isuzu

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione