Vetur | Pejë

Dje 17:50 ,

BMW 520

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 ,

Shes apo ndrroj

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:29 ,

Mitsubishi L200 2.5 Dizel Inter coller 4x4

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 21:09 ,

Piaggio Beverly S 250ie rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 19:46 ,

Vetur

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 17:13 ,

Shitet Audi A3

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Tet 14:07 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 12:17 ,

Shes ose ndrroj polon 1.0 benxin

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 22:23 ,

VW Tiguan 2011

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 11:05 ,

Opel Frontera 2.4 benzin

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 12:59 ,

FIAT DUCATO 2.5 TDI ME FTOFJE ❄️❄️ ME DOGAN

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 11:46 ,

Mercedes ml320 bluetec

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 22:12 ,

Shes paisjet per pastri ose ndrroj me naj vetur

12 233 321 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 00:53 ,

Shes dhe Nderroj Jeep Grand Cherokee

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim