Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Navigacion per vw | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navigacion per vw,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Navigacion per vw Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:57
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 20:58 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 Rline

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:00 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 Vetura , Prishtinë

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG Highline I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI Automatik DSG 4 Motion Full Extra

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW T-Roc 2.0 TDI Automatik DSG 4 Motion

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Vetura , Prishtinë

VW T-Roc 2.0 TDI Automatik DSG 4 Motion Panoram Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:40 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 DSG Automatik Highline Panoram 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 Vetura , Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Executive 4Motion BlueMotion 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:48 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI Automatik

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2018 TDI DSG 120 Ps Gjendje Perfekte

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 1.6 TDI DSG Sportvan Facelift 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:02 Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 2017 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 GTI*VITI 2016* 2.0GTI BENZIN��230PSS�� DSG AUTOMAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:58 Vetura , Prishtinë

Mazda CX-5 2.2 AWD automatik 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5HIGHLINE 2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN CUP 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 19:21 Vetura , Prishtinë

Passat b8 2.0 4Motion R-Line

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:31 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik

9 200 EUR

22 Mar 14:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 14:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 14:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2017 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 CUP 1.6 TDI AUTOMATIK,

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VII HIGHLINE 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VII HIGHLINE 12/2017 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:59 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 2017 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 05:01 Vetura , Prishtinë

vw golf 7.5 facelift 2.0 dsg 2018 048277277

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:37 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 2.0 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 00:41 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:18 Vetura , Prishtinë

2012 VW Passat CC 2.0 DSG i ardhur nga CH����

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 22:44 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura VW tiguan 2.0

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:35 Vetura , Prishtinë

BMW 120D M-Sport 230ps Straight-Pipe

10 999 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 19:43 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 06:37 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 vtit 2012

12 500 EUR

24 Jan 08:14 Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML 350 7G 2011 FACELIFT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 21:01 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE ME DOGANE

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 18:27 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 Tdi

10 600 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navigacion per vw | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione