Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

"Festa" - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe "Festa" , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj "Festa" Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 18:16 Shtëpi  ·  Shtime

Festa Fantastike në Prishtinë: Lojra të Fryra & Kalldrëm Ujo

180 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
18 Shk 00:31 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prizren

Kinoklubi - lokal komplet i rregulluar

140 000 EUR

01 Jan 13:48 Të tjera  ·  Mitrovicë

Jepet me Qera Dekorimi

50 EUR

22 Sht 23:38 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Mini GPS

10 EUR

19 Korr 00:59 Shërbime  ·  Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ferizaj

Bakllava me porosi

14 Korr 10:21 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prizren

Euro. 4. Ford festa 1,4 liter.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Korr 10:15 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkojm puntore per pastrim ne ambasadte qafa

12 Korr 03:54 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkojm puntore per pasteim ne ambasad te qafa

25 Pri 07:37 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Fustana për mbrëmje

100 EUR

16 Dhj 13:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Lule dhe bimë  ·  Gjilan

Pishe +-5m

05 Dhj 15:46 Të tjera  ·  Klinë

Zbukurim per Shtepi

30 EUR

15 Sht 16:31 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Festa 1.3benzin klim funksionale

299 EUR

05 Sht 23:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Ford festa fellne

1 EUR

05 Korr 23:01 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Prizren

zerim per ahengje....

40 EUR

26 Qer 18:04 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Orë lëkure për meshkuj.

16 EUR

28 Shk 18:14 Të tjera  ·  Vushtrri

Shiten punimet artistike

29 Dhj 14:34 Të tjera  ·  Besianë

Shesim qingja dhe edha te pjekur ne furre

120 EUR

22 Nën 19:57 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Skenderaj

Dekorim për festa

22 Nën 19:48 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Mitrovicë

Dekorim për festa

22 Nën 19:48 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Prishtinë

Dekorim për festa

22 Nën 19:46 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Prishtinë

Dekorim për festa

30 Mar 21:57 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet BANESA

850 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Jan 22:08 Të tjera  ·  Prizren

Rent shisha Prizren

129 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj "Festa" | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione