Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.9cdti - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 229

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.9cdti , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.9cdti Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 00:19 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 03:08 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

OPEL ASTRA RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 20:57 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjakovë

Shitet Opel Zafira 1.9CDTI AUTOMATIK

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 15:21 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Shitet opel zafira 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 19:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dardanë

OPEL ASTRA 1.9CDTI Euro4 ��������

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 23:30 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira 1.9CDTI 7ulse

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 15:15 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel zafira 1.9CDTI Viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 15:12 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira 1.9CDTI Viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 15:17 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira 1.9CDTI Viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 19:02 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira 1.9CDTI ☎️045521222

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 13:05 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira. 1.9CDTI Viti 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 16:14 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira 1.9CDTI Viti 2005 7ulse

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 15:30 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

Opel Zafira Viti 2005 1.9CDTI

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Dhj 02:55 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vushtrri

Opel Zafira 1.9CDTI 7ulse

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 22:57 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Rahovec

Opel vivaro

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 08:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 1.9cdti 2009

2 499 EUR

28 Korr 13:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shes opel astra

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Qer 05:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

shes opel astra H 1.9cdti(150ps)

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 03:00 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

048177722 OPEL ZAFIRA 1.9CDTI AUTOMATIK 7ULSE ME RKS XHENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

OPEL ASTRA H 1.9cdti / Vp 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:13 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Shitet Opel Zafira 1.9CDTI, Automat me 7 Ulese

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 13:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Aster H 1.9CDTI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 15:07 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Shitet opel Zafira 2007 1.9CDTI

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:27 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Shitet opel zafira 1.9cdti

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 13:53 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira 1.9cdti 1 vit rks

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 19:31 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Opel Zafira 1.9CDTI 7Ulse 6muj rks

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 15:39 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

opel zafira 1.9cdti 2006 1 vit rks

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 10:49 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira 1.9cdti

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira 1.9cdti 7 ulse

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Shk 13:55 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Opel zafira

43 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 18:31 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Skenderaj

Opel Zafira

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 22:51 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Zafira b

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:29 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Zafira b

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:09 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Besianë

Motor zafira b

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Jan 23:00 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Zafira b

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9CDTI 2008 RKS

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Zafira b

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 20:17 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Klinë

Shitet vetura

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 17:41 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Klinë

Shitet Vetura

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:01 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Therandë

Opell Zafira

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:54 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Pjese per Opel Vectra C

21 Nën 21:37 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prizren

Opel zafira b

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 19:23 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Shitet Opel Zafira B 2008 1.9CDTI Automatik

5 999 EUR

12 Tet 01:26 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

OpelZafira 1.9cdti automatik7ulse

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pejë

Opel Astra H 1.9CDTI

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 15:57 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pejë

Opel Astra H 1.9CDTI

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 15:32 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Rahovec

opel astra

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shtërpcë

Opel Zafira 1.9cdti

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.9cdti | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.9cdti 1.9cdti 1.9cdti 1.9cdti pjese 1.9cdti

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione