Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

225 45 17 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 225 45 17 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 225 45 17 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf GTD Origjinale

540 EUR

Sot 08:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjakovë

FELLNE 17 VW PASSAT

315 EUR Price Reduced

Dje 22:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne 17 ' BMW

320 EUR

Dje 22:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne 17 '

320 EUR

Dje 14:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjakovë

BANDASHA 17 BENZIT

550 EUR

16 Pri 17:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Fellne 17” BMW 225/45/17

200 EUR

16 Pri 08:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne

300 EUR

16 Pri 07:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

225/45/17 te veres Michelin 2 copë

70 EUR

16 Pri 07:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

225/45/17 dy cope pirelli 35 Euro.

35 EUR

16 Pri 07:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

225/45/17 te veres Michelin

105 EUR

15 Pri 18:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vushtrri

Fellne 17

15 Pri 09:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma **

15 Pri 09:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes fellnet me goma per Audi

470 EUR

15 Pri 09:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Goma R C **

15 Pri 09:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Goma **

15 Pri 07:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Goma 17 Firelli

180 EUR Price Reduced

15 Pri 06:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 17

80 EUR

14 Pri 12:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma **

13 Pri 20:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Skoda octavia 1.6 disel

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 20:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

2 goma nr 225/45/17

50 EUR

11 Pri 10:54 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne me goma te veres 225/45/17

250 EUR

09 Pri 03:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 17

07 Pri 13:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 17

270 EUR

07 Pri 01:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

SHITEN FELLNET E GOLF 8

550 EUR

06 Pri 22:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

goma

40 EUR Price Reduced

06 Pri 19:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Goma 225/45/17 185/70/14 175/65/14

1 EUR

06 Pri 16:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma vere 225/45/17

100 EUR

04 Pri 00:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 17 per Audi

270 EUR

03 Pri 19:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellnet 17 coll per BMW

380 EUR

02 Pri 09:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shiten gomat

01 Pri 14:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Goma të verës

95 EUR

01 Pri 14:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

1 FELLNE PEUGEOT 307 308

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 225 45 17 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione