Barnatore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:18 ,

Skoda Rapid 1.2 Benzin Viti 2013 RKS Me Klimë

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 ,

Audi 100 1.6 Benzin Viti 1981 RKS Gjendje PERFEKTE

5 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:17 ,

VW Golf 7 1.2 TSI Viti 2016 RKS Vetëm 127.000 km

8 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 15:14 ,

Shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
23 Sht 09:09 ,

Lokale me sipërfaqe të ndryshme për shitje

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 120
22 Sht 22:20 ,

Loshohet Lokali me qira ne Bregun e Diellit ZB10

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Sht 16:01 Agjent për shitje të pronës ,

Ofrohet me #QIRA Banesa 50m2 në Qender !!!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Në fillim