Caddy 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:20 ,

Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:27 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:32 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:41 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 12:37 ,

VW T5 2.0TDI me Klime i posa ardhur viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:36 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 11:49 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 09:13 ,

Caddy 1.9 TDI 2010 pa dogan

Histora e veturës

44 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 08:25 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 16:48 ,

Caddy 1.9 tdi 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 06:58 ,

Q7 Facelift S line RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 10:59 Shitorja ,

Caddy 1.6 me klim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 09:16 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 10:49 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:38 ,

Caddy 1.9 TDI 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 13:18 ,

Caddy 2010 diesel 1.9 TDI me dogan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 13:17 ,

Caddy 2010 diese 1.9 tdi me dogan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 12:28 ,

CADDY 1.9 TDI / ME DOGANE

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 12:57 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 10:01 ,

U Shit U Shit FLM Merrjep

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Qer 18:59 ,

Shitet pikap caddy

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:35 ,

Caddy 1.9 TDI 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 10:23 ,

Caddy 2.0 sdi 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 17:52 ,

Caddy

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 09:24 ,

BLEJM VW CADDY

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:38 ,

Shitet Caddy maxi viti 2010 automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:39 ,

VW Passat b7 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 20:33 ,

Caddy 1.9 tdi 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

Histora e veturës

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione