Dsg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dsg,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dsg Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:22
Linku:
,

Passat B7 HIGHLINE 140Ps 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 15:09
Linku:
,

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion

Histora e veturës

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:10 ,

Golf 7 TDI DSG Automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 ,

Golf 5 2.0TDI -DSG- 1 pronar qe nga doganimi

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 7 ULSE

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

Vw Passat 2014 2.0 TDI DSG B7

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 ,

TOURAN 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 ,

Jetta 2016 vetem me 27,000

Histora e veturës

11 600 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:55 ,

GOLF 7 HIGHLINE

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

Golf 7 HIGHLINE

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

GOLF 7 GTD

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

Golf 6 1.6 TDi DIZELL

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 Shitorja ,

PASSAT 3C DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG EXTRA I RUJT

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:22 ,

GOLF 7 2.0 TDI GTD 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

Golf 7 DSG 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM LEDA XENON - 14

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG 2011 FULL EXTRA

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

AUDI A3 1.9 TDI DSG 2008

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

Touran 1.6 TDi 77kw-105ps Automatik DSG 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

Golf 7 2.0 TDi karavan Automatik DSG 150ps 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

Skoda Super B 2.0 Dizel 4x4 DSG V.P 2014 nga Ch

Histora e veturës

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08 ,

Pasat Cc 2.0tdi Automatik DSG 140ps 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 ,

Golf 6 2.0 DSG 2010

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

Passat CC 2.0 DSG full ekstra 2009

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

Skoda Superb 2.0tdi DSG 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG Viti 2013 MATCH rks 10 muj

Histora e veturës

8 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:42 ,

Passat b7 2.0 DSG Full extra - 2014

Histora e veturës

11 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik DSG -2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Shitet VW Golf 7 2.0 TDI GTD DSG 2015 vetem me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

VW Golf V Gti Dsg

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

Tiguan 2.0TDI DSG

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dsg | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • DSG në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • Dsg në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • Dsg në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • dsg në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Dsg në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive
  • dsg në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • dsg në kategorinë Makina
  • Dsg në kategorinë Të tjera
  • Dsg në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Dsg në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione