Dyer dritare | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 21:51 ,

GOLF PLUS 1.9 TDI DSG 7+ R, KM TE DESHMUARA

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:49 ,

GOLF 7 SOUND 1.6 TDI FULL PANORAM SAPOREXHISTRUAR

15 490 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:28 ,

Renault clio

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:13 ,

SHITET Skoda Octavia 2.0 tdi DSG V.p 2010 Rks 7muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim