Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne te golfit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 163
Të tjera , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne te golfit,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne te golfit Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Mar 14:08 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 nuk jom trektar U SHIT

10 300 EUR

16 Dhj 19:29 Vetura , Malishevë

Passat 1.9 TDI nje pronar i ri

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 10:25 Vetura , Besianë

Shes ndrroj golf 3 tdi 1.9 rks iskadum

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 13:24 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 Rexhistrim 1 vit nje pronar

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 14:05 Vetura , Besianë

Shes golf 5 1.9 tdi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 10:56 Vetura , Gjakovë

Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 01:54 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Diesel 1.6 Manual

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:24 Vetura , Prishtinë

Golf 2 Turbo Dizell 1.9 RKS 7 Muj

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:22 Vetura , Prishtinë

Fellne 16 tshe vw origjinale nga gjermanija

140 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 09:45 Vetura , Drenas

GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION����

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 20:19 Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 1.9 TDI 96 kw automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 00:50 Vetura , Drenas

GOLF 1.9 TDI 77KW UNITED FULL OPCION����

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 09:51 Vetura , Prishtinë

GOLF 5- 1.9 TDI 77 Kw - KLIMATRONIK - 10 MUJ RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:53 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 - 1.9 TDI 77 Kw - EKSTREM I RUAJTUR - I RI

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 13:31 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 6 2.0tdi DSG Style 2011.1Vit rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 10:41 Vetura , Prishtinë

Golf 5

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 08:40 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:46 Vetura , Rahovec

shes

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 19:23 Vetura , Pejë

U SHIT

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Sht 19:34 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 1.6tdi Automatik(DSG) 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 12:21 Vetura , Malishevë

Fellne

590 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 08:44 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 4 1,9 TDI PACIFIK

31 Maj 23:15 Vetura , Besianë

Shitet golf 4

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 20:49 Vetura , Prishtinë

Venta 1.9 TDI

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 19:28 Vetura , Ferizaj

Golf 6 1.6tdi 105ps HighLine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:29 Vetura , Gjilan

GOLF 5, 1.9 TDI,RKS:26.10.2021,TIP-TOP I RUAJTUR,2004.ETJ...

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 14:42 Vetura , Prishtinë

i shitur e Gzoft

27 Nën 12:53 Vetura , Gjilan

U SHITTT FLM MERRJEP..........AUTOMATIK/DSG,

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:32 Vetura , Pejë

Golf gtd keylees go

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 17:20 Vetura , Prishtinë

SHITET CADDY AUTOMATIK 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:04 Vetura , Gjakovë

Shitet Pikapi Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 16:09 Vetura , Prizren

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 11:56 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 16 spacifik

240 EUR

14 Gush 16:56 Vetura , Gjakovë

Pikapi 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 12:36 Vetura , Prishtinë

Timon per golf 5 GTI

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 16:22 Vetura , Ferizaj

Seat 1.6 Benzin 2001 klimatronik Rks

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 16:53 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrim touran 1.9 dsg full full

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:01 Vetura , Pejë

VW Touran 1.9 dsg 2010 full full

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne te golfit | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione