Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furra e bukës - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Furra e bukës , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Furra e bukës Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


17 Mar 10:26 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Gjakovë

FURRE

2 250 EUR

27 Shk 11:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen C

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Jan 00:06 Banesa  ·  Prishtinë

Banes ne shitje

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Jan 19:05 Banesa  ·  Prishtinë

Banes ne shitje

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Jan 19:23 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Nën 15:09 Banesa  ·  Vushtrri

Ofrohet për qira afat gjate Banesa në Vushtrri e mobiluar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Nën 13:29 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shitet furra dhe sharra pe bukes

900 EUR

26 Sht 16:10 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me QERA te Hotel Sirius ose Sllovenia Sport

200 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 04:58 Të tjera  ·  Shtime

Furre e bukes per dy tepsia

07 Qer 23:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Furrë Buke Gama Forni

22 Pri 00:54 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banes Komode me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
15 Dhj 15:49 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Prishtinë

SAJA

25 EUR

08 Dhj 20:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Tavoline Per Vizatim

35 EUR Price Reduced

27 Sht 23:23 Shtëpi  ·  Pejë

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 2
27 Sht 23:23 Shtëpi  ·  Pejë

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 2
26 Sht 17:38 Shtëpi  ·  Pejë

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 2
07 Qer 22:04 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Paisje per Furra

01 Pri 23:52 Banesa  ·  Ferizaj

Shitet Banesa te Nderimi obj.2 te furra Genci

Numri i dhomave: 1
01 Mar 11:23 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Prizren

Furr Buke

7 500 EUR

10 Jan 12:30 Të tjera  ·  Prizren

Furra e bukes me dru

01 Dhj 17:09 Të tjera  ·  Prishtinë

Furra me qera

29 Gush 23:57 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Furre Buke

16 Qer 16:54 Të tjera  ·  Drenas

Furra

03 Qer 14:29 Të tjera  ·  Gjakovë

Lëshohet furra me qera

1 EUR

11 Maj 13:54 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Besianë

Furra

890 EUR Price Reduced

21 Pri 00:07 Të tjera  ·  Malishevë

Furre buke

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Furra e bukës | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione