Gollf 2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 01:48 ,

Goma t’reja me bandash Golf 1,2 , gjetta , askona

120 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:47 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:34 ,

VW BORA 1.9 TDI 90 PS KLIM RKS 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 ,

Gollf 2 1.6 Dizell Rks 11 Muj

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:54 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:53 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:51 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:51 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:47 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:46 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:45 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:45 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:43 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:43 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:08 ,

Gollf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:17 ,

Shes gollf 2 1.9 TDI

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:06 ,

Shes gollf 2 automatik

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 22:19 ,

Pasat Automatik DSG 2006������

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Gush 19:40 ,

seat leon FR 2012 2.0 tdi

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:39 ,

VW Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps.

6 499 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 09:08 ,

shitet gollf 2

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 20:16 ,

Shitet gollfi

150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 18:52 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:24 ,

Gollf 2 Dizell 1.9 dizell fabrikisht

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 13:26 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:39 ,

Golf 1.9 disel

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Gush 13:10 ,

gollf 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 20:29 ,

Shitet gollf 2

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 13:03 ,

Golf 2

1 480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 13:06 ,

Gollf 2

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 08:43 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:07 ,

shes

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

Në fillim