Honda shadow | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 51
12 Jan 19:46 ,

Honda

4 500 EUR

Viti: 1994
12 Maj 06:39 ,

Honda Shadow 600cc Bobber

3 200 EUR

Viti: 1994
08 Gush 16:26 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2004
05 Mar 16:39 ,

Honda shadow

2 300 EUR

Viti: 1991
09 Sht 11:51 ,

Honda Shadow

3 900 EUR

Viti: 2000
04 Mar 11:35 ,

honda

4 300 EUR

Viti: 1998
12 Korr 17:38 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 1990


Në fillim