Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imt 58 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Imt 58 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Imt 58 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Nën 16:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Ferizaj

Imt 539

3 000 EUR

05 Shk 21:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet pllugu dhe makinina mbjellse 15 rena

550 EUR

17 Sht 23:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Vushtrri

IMT 58

3 500 EUR

08 Sht 23:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Mitrovicë

U shit IMT 558, viti 1980 seria e fundit

5 000 EUR

08 Sht 23:02 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Osovin e IMT

160 EUR

15 Gush 01:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Kuk per golf 4

50 EUR

05 Gush 15:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Lipjan

shitet imt 58

2 500 EUR

14 Maj 09:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Pejë

Imt 58

08 Shk 16:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  539  ·  Ferizaj

Imt558 dhe imt539

1 EUR

13 Jan 18:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

imt 58

11 Jan 16:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Therandë

imt 58

09 Tet 15:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Besianë

Shitet imt 558 me kos 165

4 700 EUR

14 Sht 20:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Besianë

kuk

13 Pri 10:30 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Prishtinë

Shes 2 Traktora imt558 dhe imt539 ne gjendje teper tmir

6 000 EUR

20 Mar 20:25 Servis për makina  ·  Kastriot

Shitet 58

3 200 EUR

14 Mar 15:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  1080  ·  Besianë

IMT 58

3 500 EUR

14 Nën 23:38 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Vushtrri

Shes IMT 558 ne gjemde te rregullt

31 Tet 19:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Ferizaj

traktorr imt 58

3 500 EUR

18 Tet 13:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Imt 58

25 Sht 16:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Imt 58

3 200 EUR

17 Sht 23:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Besianë

Krilla per traktor imt 539 533

75 EUR Price Reduced

08 Gush 15:46 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Imt 58 ndrrim me dele

2 100 EUR

27 Korr 11:22 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

58 imt ndrrim me dele

2 250 EUR

19 Korr 10:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Imt 58

3 600 EUR

04 Qer 10:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Imt 58

3 200 EUR

02 Qer 09:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Ferizaj

Imt 558

19 Maj 12:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Lipjan

Shitet traktori 58

3 500 EUR

21 Pri 16:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Besianë

Imt 558 m volan hidrolik dhez qelc ska bllok krist

2 200 EUR

02 Mar 21:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

GREBUJ PO THUAJ SE E RE

29 Shk 23:02 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Shitet Traktor Imt 58

3 950 EUR

27 Shk 12:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Besianë

Imt 558 ne gjendje shum te mir bojm ndrrim

1 650 EUR

13 Shk 19:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Besianë

Imt 558 ne gjendje shum te mir me koqnica mekanike

1 650 EUR

12 Jan 20:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Viti

IMT 58

2 900 EUR

08 Jan 14:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Trakor imt 58

18 Nën 14:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Ferizaj

Shitet imt 558

26 Tet 13:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Ferizaj

Shitet imt 58 bejm edhe ndrrim

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Imt 58 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione