Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamiona per pune - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamiona per pune , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamiona per pune Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


02 Qer 19:41 Punë  ·  Të tjera  ·  Klinë

Kerkojm puntor paga 1200 euro

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

19 Shk 22:30 Punë  ·  Të tjera  ·  Klinë

Puntor per mekanik paga 1500 euro

26 Qer 06:23 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje e ardhur nga Gjermania

130 EUR

12 Pri 21:49 Punë  ·  Të tjera  ·  Burim

Kerkojm puntor

25 Mar 14:15 Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Program per Restorante. WEB, TELEFON, PC

350 EUR

Shitësit të Besuar
27 Tet 09:23 Punë  ·  Të tjera  ·  Pejë

Kerkojm puntor kline per mekanik

31 Gush 22:15 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Kerkoj shofer me pervoj pune me kategorin c

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 20:09 Punë  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Kerkojm puntor

30 Korr 23:24 Punë  ·  Të tjera  ·  Klinë

Kerkoj puntor

30 Maj 16:20 Punë  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Kerkojme puntor

29 Tet 14:42 Punë  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Automekanik

01 Maj 21:14 Të tjera  ·  Pejë

Skare-Grill

30 EUR

01 Pri 17:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Traktor Fiat 3 Cilindra

4 800 EUR

01 Pri 17:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Vushtrri

Auto Rimorkio per bagera te vogel

1 350 EUR

01 Pri 17:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Vushtrri

Auto Rimorkio

1 250 EUR

01 Pri 17:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Vushtrri

Rimorkio terheqse

1 550 EUR

01 Pri 17:37 Të tjera  ·  Vushtrri

Gjenerator 20 KW

01 Pri 17:37 Të tjera  ·  Vushtrri

Gjenerator 220 KW

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamiona per pune | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione