Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Konzoll - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Konzoll , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Konzoll Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 12:33 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Prishtinë

Konzoll. / gjustik sony 4

15 EUR

28 Maj 13:08 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Elkos  ·  Prishtinë

Shiten

200 EUR

02 Mar 14:35 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Vushtrri

Ps4

185 EUR

24 Jan 19:24 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Prishtinë

Shitet Sony 4

250 EUR

24 Jan 17:49 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Prishtinë

Shitet Sony 4

250 EUR

24 Tet 23:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Konzoll per telefon

12 EUR

16 Sht 15:31 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Prishtinë

Konzoll X BOX ONE X Model i ri

320 EUR

15 Sht 11:44 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Prishtinë

Konzoll X BOX ONE X Model i ri

320 EUR

12 Sht 21:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

Konzoll per telefon

12 EUR

27 Korr 13:51 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Therandë

Shes sony 4

200 EUR

03 Korr 13:30 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Prishtinë

Xbox 360

100 EUR

03 Korr 13:26 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Prishtinë

Xbox 360

100 EUR

03 Korr 13:26 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Prishtinë

Xbox 360

100 EUR

03 Korr 13:26 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Prishtinë

Xbox 360

100 EUR

23 Pri 00:05 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Drenas

Nitendo Wii

10 Mar 15:28 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Ferizaj

PS3

110 EUR

27 Shk 10:04 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Prizren

ps3 konzoll

90 EUR

20 Gush 01:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Fushë Kosovë

Sony 3

125 EUR

22 Mar 20:11 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Vushtrri

Sony Playstation 3

100 EUR

19 Nën 22:16 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Prizren

Zyre dhe garazha

19 Nën 21:51 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Prishtinë

Zyre dhe garazha

19 Nën 21:48 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Ferizaj

Zyre dhe garazha

10 Nën 14:33 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lipjan

Zyre dhe garazha

09 Nën 20:59 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kaçanik

Zyre dhe garazha

09 Nën 20:37 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjilan

Zyre dhe garazha

06 Pri 18:47 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Gjakovë

ps3 skims 120 euro

120 EUR

05 Pri 17:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  3065  ·  Skenderaj

Konzoll per lug

21 Pri 15:58 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Pejë

PS3

150 EUR

28 Korr 21:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Ferizaj

Playstation 4 500GB

310 EUR

04 Maj 18:08 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Fushë Kosovë

sony ps3 slim

130 EUR

02 Shk 17:17 Konzolatë për lojëra  ·  Rahovec

Sony

160 EUR

02 Dhj 13:48 Konzolatë për lojëra  ·  Prishtinë

Konzoll Psp

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Konzoll | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione